کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
تحقیق و تفحص از حساب های قوه قضاییه در دستور کار قرار می گیرد/ عملکرد دیوان محاسبات و بانک‌ها در فراکسیون ارائه شد سخنگوی فراکسیون شفاف سازی مجلس از گزارش یک ساله فراکسیون متبوعش خبر داد و گفت: فراکسیون شفاف سازی چند پرونده مهم را برای سال دوم خود در دست بررسی دارد که مهم ترین آن بررسی فساد اداری است.

«قاسم میرزایی نکو» سخنگوی فراکسیون شفاف سازی در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری برنا، پیرامون انتخابات هیات رییسه این فراکسیون گفت: سال دوم فعالیت فراکسیون شفاف سازی با انتخابات هیات رییسه آغاز شد. آقای صادقی در جلسه رای گیری، گزارشی از مجموعه عملکرد فراکسیون و پیگیری های که انجام شده بود، ارایه کردند.

او ادامه داد: اصول فراکسیون شفاف سازی بر سیاسی برخورد نکردن است. مبنای کار ما در این فراکسیون شفاف سازی است و بر همین اساس در حال حاضر پنج نفر از اعضای کمیسیون اصل90 در این فراکسیون حضور دارند.

او با تاکید بر اینکه "در انتخابات هیات رییسه آقای کواکبیان، شیران، بحرینی در کنار آقای صادقی به عنوان رییس حضور داشتند" تصریح کرد: من به عنوان سخنگوی فراکسیون انتخاب شدم.

سخنگوی فراکسیون شفاف سازی متذکر شد: از جمله مورادی که در گزارش سالیانه فراکسیون مطرح شد، بررسی عملکرد دیوان محاسبات و بانک ها بود. همچنین سعی شد در یک سال عمر فراکسیون شفاف سازی فساد اداری در سطح کشور را بررسی کنیم. از مهم ترین اهداف ما برای ورود به این جریان مقابله با قاچاق است.

میرزایی نکو در خاتمه گفت: فراکسیون شفاف سازی چند پرونده مهم را برای سال دوم خود در دست بررسی دارد که مهم ترین آن بحث تحقیق و تفحص از حساب های قوه قضاییه است.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/971486

خبر فوق مربوط به رسانه خبرگزاری برنا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم