خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:

    معاون پژوهشی جامعة‌المصطفی واحد گرگان تصریح کرد:

  لزوم توجه به برخورد با باطل در حوزه تقریب عملی

  تاریخ  انتشار خبر: پنج شنبه ٢٠ مهر ١٣٩٦

  ساعت انتشار خبر: ١٢:٤٥

  شماره خبر: ٨٩٠٧٠

گروه گزارش: معاون پژوهشی جامعة المصطفی واحد گرگان با اشاره به برگزاری بیستمین جشنواره بینالمللی شیخ طوسی در بهمن ماه سال جاری در کشور گفت: پیش نشست علمی همایش بیستمین جشنواره بین المللی پژوهشی شیخ طوسی در گرگان برگزار شد.

به گزارش مرکز خبر و اطلاع رسانی جامعةالمصطفی، نصیب الله عمراف پیش از ظهر امروز در پیش نشست علمی بیستمین جشنواره بین‌المللی پژوهشی شیخ طوسی اظهار داشت: این جشنواره علمی برای تولید علمی و توجیه علمی طلاب غیرایرانی برگزار می‌شود.

وی تاکید کرد: انسجام بخشیدن و تولید علمی و توجیه حرکت‌های علمی طلاب و فضلای غیرایرانی از اهداف برگزاری جشنواره شیخ طوسی است.

معاون پژوهشی جامعة المصطفی العالمیه واحد گرگان تصریح کرد: در 19 دوره برگزاری این جشنواره آثار فاخری ارسال شده که این آثار در قالب 12هزار مجموعه علمی به صورت کتاب یا مقاله بوده است.

وی افزود: جشنواره بیستم با عنوان "واگرایی و همگرایی در جهان اسلام" برگزار می‌شود و پیش نشست این همایش بین المللی در واحد گرگان در حال برگزاری است.

عمراف خاطر نشان کرد: برخورد با باطل بزرگترین نیاز دنیای اسلام است که درحوزه تقریب عملی باید بیشتر توجه شود و این جشنواره این فرصت را در اختیار محققان قرار می‌داد تا راه‌های مقابله را بیشتر معرفی کنند.

معاون پژوهشی جامعة المصطفی العالمیه واحد گرگان گفت: این جشنواره در بهمن ماه برگزار می‌شود و علاقمندان آثار خود را در قالب  کتاب (تالیف، ترجمه، تصحیح و تحقیق)، مقاله چاپ شده، رساله دکتری، پایان‌نامه ارشد می‌توانند تا پایان مهر ماه به دبیرخانه جشنواره در قم ارسال کنند.


شما هم می توانید صاحب پنل رایگان #پیام_صوتی شوید www.iransot.ir

هم اینک عضو کانال رادیو تلگرامی #آوای_قم شوید : https://t.me/avayeqom


لینک کوتاه: betanews.ir/n/971419

خبر فوق مربوط به رسانه قم پرس می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم