کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:

پیام سرپرست دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشیی شهید بهشتی به معاون جدید پرستاری

سرپرست دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشیی شهید بهشتی در پیامی انتصاب دکتر حضرتی را به عنوان معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تبریک گفت و از خدمات معاون سابق پرستاری محمد میرزابیگی تقدیر کرد.

 

به گزارش وبدا، متن این پیام به شرح زیر است:

ضمن سپاس فراوان از جناب آقای دکتر هاشمی وزیر محترم وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در انتصاب به حق، شایسته و هوشمندانه سرکار خانم دکتر مریم حضرتی به سمت معاون پرستاری، این انتخاب فرخنده را به حضور ایشان، اساتید، دانشجویان و جامعه پرستاری ایران تبریک و تهنیت عرض می نمایم. امید است با درایت و مدیریت صحیح ایشان و هم افزایی، همفکری و همسویی تمامی پتانسیل جامعه پرستاری، سازمانها و دانشکده های پرستاری شاهد تعامل سازنده و صحیح جامعه پرستاری با سایر اعضای تیم سلامت در راستای ارتقاء و شکوفایی حرفه آکادمیک پرستاری و کیفیت خدمات نظام سلامت باشیم. این دانشکده آمادگی خود را جهت همراهی با این معاونت در رفع چالش های موجود و رسیدن به اهداف متعالی نظام سلامت اعلام می دارد.


شایسته است در پایان از زحمات معاونین پیشین پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جناب آقای دکتر فلاحی و جناب آقای دکتر میرزابیگی صمیمانه تشکر و قدردانی نماییم.

 

                                                                                             فروزان آتش زاده شوریده
                                                              سرپرست دانشیده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشیی شهید بهشتی

نسخه چاپی ارسال به دوست

پنج شنبه ٢٠ مهر ١٣٩٦ - ٢٣:٠١ / شماره خبر: ١٦٧١٥٧ / تعداد نمایش: 71

شما هم می توانید صاحب پنل رایگان #پیام_صوتی شوید www.iransot.ir

هم اینک عضو کانال رادیو تلگرامی #آوای_قم شوید : https://t.me/avayeqom


لینک کوتاه: betanews.ir/n/971338

خبر فوق مربوط به رسانه قم پرس می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم