کتاب سکه های ماشینی قاجار

برانکو: از تیم راضی نیستم/ بازی را برده تلقی کرده بودیم

تاریخ دریافت خبر:

سرمربی پرسپولیس گفت: از بازی تیمم رضایت ندارم.

به گزارش انتخاب، پرسپولیس بعد از صعود به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا در نخستین بازی خود در لیگ برتر مقابل پیکان با یک گل شکست خورد. برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری اظهار کرد: نمی توانم رضایت داشته باشم از بازی تیمم. به پیکان بابت برد تبریک می‌گویم. خیلی تلاش کردند و انرژی گذاشتند و دویدند. طبیعی است وقتی بازی را می‌برید، مستحق برد هستید. بابت حضور هواداران متاسف هستم که در کنار ما بودند و حمایت کردند و اننظار داشتند بتوانیم بازی را برگردانیم اما متاسفانه موفق نشدیم.

برانکو

او ادامه داد: می‌دانستم چقدر این بازی می‌تواند خطرناک باشد. بازی‌ای که از قبل برده تلقی شود، بازی‌ای که همه انتظار داشتند به آسانی ببریم و خطر بعدی هم بعد از بازی آسیایی است که بلافاصله در بازی خانگی مجازات شدیم. متاسفانه پیش آمد. این بازی هم نمی‌شد انتظار داشت موقعیت‌های زیادی به وجود بیاوریم. بازی هم به این شکل شد که با یک ضربه ایستگاهی می‌بازیم و شانس ها را هم گل نمی‌کنیم. ما خیلی وقت نداریم غصه بخوریم. 5 شنبه بازی بعد با سپاهان است. انتظار داریم بهتر و باکیفیت‌تر باشیم. همان طور که تا به حال اینطور بوده‌ایم.

سرمبی پرسپولیس درباره موفق نشدن تیم مقابل دفاع چند لایه پیکان گفت: طبیعی است که نتیجه زودهنگام حریف به آنها انگیزه داد و با شوق بیشتری بازی را ادامه دادند. ما هم نتوانستیم بازی سرعتی و با پاسکاری‌های دقیق را ارائه کنیم. در چینن بازی‌هایی باید از اندک موقعیت‌ها استفاده کنید. می‌دانیم باز هم چنین اتفاقی رخ می‌دهد. تا به حال توانسته بودیم راه‌حلی برای این بازی‌ها پیدا کنیم.

او درباره از دست دادن 5 امتیاز از بازی‌های خانگی و انتظار هواداران برای کسب امتیازات با توجه به فشردگی بازی ها اظهار کرد: درست است. ما دو امتیاز برابر سیاه جامگان و سه امتیاز برابر پیکان از دست دادیم. این ما را خوشحال نمی‌کند. می دانیم که انتظارات از ما روز به روز بیشتر می شود. باید بدانیم که تکرار نتایج سخت است. لیگ شکل ماراتن دارد. طبیعی است که مبارزات زیادی پیش رو داریم. وظیفه ما این است که کار بیشتر کنیم و روز به روز آماده‌تر شویم.

برانکو درباره حمایت هواداران بعد از اتمام بازی و درک شرایط پرسپولیس گفت: لازم می‌دانم یک بار دیگر از هواداران تشکر کنم. ما را حمایت کردند و کنار ما بودند. در آخر بازی هم تشویق مان کردند. یک بار دیگر نشان دادند بهترین هواداران هستند.

او درباره ضعف پرسپولیس روی کرنرها و از دست دادن موقعیت ها در ریباند اظهار کرد: این یکی از مشکلات ما بود. توپ های سرگردان و دوم را نتوانستیم کنترل کنیم. این مسائل در بازی ها پیش می آید. دیدید بازیکنان تلاش کردند و نیرو گذاشتند. اینطور بازی ها هم پیش می‌آید.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه تیمش ضعف بدنی هم داشت اظهار کرد: نمی‌دانم چرا اینطور فکر می‌کنید. لحطاتی از بازی وجود دارد که تیم مقداری عقب می‌کشد. آن هم به هر حال به خاطر فشاری است که حریف وارد می کند. به خاطر شوق برای کسب نتیجه این موارد طبیعی است. اگر مشکل بدنی داشتیم پیکان را در نیمه دوم داخل محوطه جریمه خودش حبس نمی‌کردیم. وقتی حمله می‌کنید و به دنبال برد هستید انرژی بیشتری صرف می‌شود.