خرید کتاب سکه طلا

تاریخ دریافت خبر:

سرویس اندیشه جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش نشر و کتاب:

به گزارش جوان ایرانی، صبح یکشنبه مراسم نقد و بررسی کتاب «معجزه خوشبختی» اثر ظریفه قاسم پور در محل کتابخانه عمومی شهید بهشتی برگزار شد.

این مراسم با حضور مژگان داداشی رئیس اداره کتابخانه های عمومی، ظریفه قاسم پور نویسنده کتاب معجزه خوشبختی، فاطمه قاسمی به عنوان منتقد، محمدجواد محسن زاده به عنوان نویسنده و پژوهشگر، مسئولین و اعضای کتابخانه های عمومی و برخی از نویسندگان شهرستان در محل کتابخانه عمومی شهید بهشتی برگزار شد.

در آغاز این مراسم مژگان داداشی ضمن قدردانی از حاضرین مراسم، به برگزاری جلسات نقد و بررسی کتاب به صورت مستمر در محل کتابخانه شهید بهشتی اشاره کرد و افزود: هدف از برگزاری این جلسات حمایت از نویسندگان شهرستان و معرفی آثار آنان می باشد.

در ادامه فاطمه قاسمی به عنوان منتقد ضمن قدردانی از رئیس اداره کتابخانه های عمومی به جهت ایجاد فضای ادبی در راستای نقد و بررسی آثار نویسندگان شهرستان، از نویسنده کتاب معجزه خوشبختی بخاطر شهامت ایشان در جهت چاپ کتابشان سپاسگزاری کرد و گفت: کتاب معجزه خوشبختی کتابی با درونمایه عشق است که نویسنده کتاب ضمن تعریف داستانی شیرین و جذاب از زبان شادی به عنوان شخصیت اول کتاب، ساده زیستی، ترویج زندگی ایرانی اسلامی، پایبندی به ارزشهای انسانی، ایستادگی در برابر ناملایمات و امیدواری به آینده را بازگو می کند.

در ادامه ظریفه قاسم پور نویسنده کتاب معجزه خوشبختی ضمن قدردانی از نقد سازنده منتقد، درباره این کتاب چنین گفت: همانطور که در مقدمه کتاب نیز آمده است این داستان یک داستان کاملا واقعی نیست اما هر بخش از آن برای شخصی در جامعه اتفاق افتاده است و نویسنده این ماجراها را در هم آمیخته و «معجزه خوشبختی » را نوشته است.

گفتنی است در ادامه این برنامه تمامی حاضرین فرصت پیدا کردند که نقد و سوالات خود را پیرامون این کتاب مطرح نمایند.

شایان ذکر است کتاب دیگری با عنوان «کتابخانه شکوفه ها» در حوزه داستانهای کودکان و با موضوع کتاب و کتابخوانی، از این نویسنده به چاپ رسیده است که به زودی روانه بازار کتاب می گردد.