کتاب سکه های ماشینی قاجار

پرسپولیس از بار غم استقلال کم کرد

تاریخ دریافت خبر:
 پرسپولیس از بار غم استقلال کم کرد  شکست پرسپولیس برابر پیکان در هفته ای که استقلال برابر پارس جنوبی جم شکست خورده بود، تا حدودی از فشارهای روی استقلال کاست. به گزارش افکارنیوز،

هفته ششم رقابت های لیگ برتر پس از تعطیلات دو هفته ای برای برگزاری های در با برگزاری 7 دیدار در شهرهای مختلف پیگیری شد و در مهم ترین دیداز این هفته که پیش تر با اولتیماتوم و خطر اخراج تهدید شده بود، برابر جم قرار گرفت و در یک دیدار پرحاشیه در نهایت با 2 گل از میزبان خود شکست خورد تا آبی پوشان شرایط دشوارتری را تجربه کنند.

پس از این شکست آبی پوشان بیشتر از هر زمان دیگری طی حضور منصوریان در تحت فشار قرار گرفتند و امروز نیز اخبار این تیم صدر اکثر های ورزشی را به خود اختصاص داده بود.

آخرین دیدار هفته ششم اما همچنان باقی مانده بود و از ساعاتی پیش شاگردان برانکو که در آسیا به جمع 4 تیم برتر رسیده اند، به مصاف پیکان رفتند. دیداری که در نهایت با شکست همراه شد تا سرخپوشان در تنگاتنگ با رقیب سرسخت و پر انگیزه ی خود پارس جنوبی جم، حداقل در این هفته صدرنشینی را به شاگردان تارتار واگذار کنند.

ضمن اینکه شکست پرسپولیس در هفته ای که استقلال شرایط مناسبی را تجربه نمی کند، تا حدودی می تواند نقطه مشترکی برای هواداران دو تیم باشد که به شدت تحت تاثیر اخبار و حواشی تیم رقیب قرار دارند؛ با این نتیجه حداقل از نظر احساسی کمی از بار روانی که روی علیرضا منصوریان، هواداران و سایر ارکان وجود دارد، کاسته خواهد شد.

البته تیم سپاهان نیز که در هفته هفتم باید برابر پرسپولیس صف آرایی کند، حالا با انگیزه بیشتر و عزم راسخ تری مقابل سرخپوشان قرار خواهد گرفت.