کتاب سکه های ماشینی قاجار

تاریخ دریافت خبر:
ترافیک ابتدای مهررئیس شورای آموزش‌وپرورش شهرستان اصفهان با اشاره به ترافیک سنگینی خیابان ها که هرساله در ابتدای مهرماه اتفاق می‌افتد، گفت: پلیس راهور برای رفع این مشکل و تسهیل در عبور و مرور طرح خود را ارائه کند.

به گزارش خبرنگار صاحب‌نیوز، احمد رضوانی نائینی عصر امروز در چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان اصفهان با بیان اینکه در آستانه بازگشایی مدارس هستیم، اظهار کرد: بنده در مدت تصدی خود در مسئولیت در فرمانداری اصفهان شاهد تلاش های مدیران نواحی و مناطق آموزش و پرورش در سطح شهرستان بوده ام.

فرماندار اصفهان با اشاره به ترافیک سنگینی خیابان ها که هرساله در ابتدای مهرماه اتفاق می‌افتد، گفت: پلیس راهور برای رفع این مشکل و تسهیل در عبور و مرور طرحی را ارائه کند.

وی با بیان اینکه در این چندساله دچار اختلالات و یا عدم تخصیص اعتبارات هستیم، اظهار کرد: سال گذشته در شهرستان از نفت و گاز نزدیک به شش میلیارد تومان اعتبار تخصیص 100 درصد داشتیم و امسال پیش بینی جذب 15 میلیارد تومانی در این بخش را داریم.

رضوانی در خصوص برنامه‌های مدنظر در آیین بازگشایی مدارس، گفت: با توجه به همزمانی این ایام با ایام محرم مدیران نواحی و بخش‌های آموزش و پرورش دقت نظر را در برنامه‌ها داشته باشند تا هیچ‌گونه بی‌حرمتی به وجود نیاید.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان اصفهان در این مراسم از عدم حضور شهردار یا نماینده وی در این شورا گلایه کرد و خواستار حضورشان شد.

* 65 درصد مدارس استان اصفهان به صورت میانگین استاندارد هستند

محمد حسین سجاد مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اصفهان با اشاره به فرارسیدن ماه مهر اظهار کرد: اول مهر بهار شهر است و از صبح اول مهر شاهد سرزندگی، حیات و پویایی در شهر هستیم که بسیار لذت بخش است.

وی با بیان اینکه در سال جاری به دستور فرماندار اصفهان اعتبارات شهرستان 30 درصد افزایش داشته است، گفت: سال مالی 95 تا پایان شهریور 96 تمدید شده است و تاکنون ریالی با عنوان اعتبار سال 96 به ما تخصیص داده نشده است.

سجاد با بیان اینکه 11 پروژه با مشارکت بنیاد برکت در حال انجام است، اظهار کرد: به حمدلله با تلاش های زیادی که انجام گرفت مشارکت های خوبی از سوی خیران جذب شد.

مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اصفهان با اظهار اینکه 78 درصد پروژه هایی که قرار هست در ابتدای مهرماه به بهره برداری برسد توسط خیران انجام گرفته شده است، گفت: مردم را باید نسبت به واقعیت ها و مشکلات در مدارس واقف کنیم.

وی با اشاره به وجود مدارسی که دارای فرسودگی هستند، اظهار کرد: خانواده ها نسبت به تامین امنیت فرزندانشان اهمیت زیادی قائل هستند.

سجاد، از کاهش اعتبار تخریب بازسازی مدارس استان اصفهان در مدت چهار سال گذشته از 30 میلیارد به 18 میلیارد تومانی خبر داد.

مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اصفهان گفت: میانگین مدارس استاندارد استان اصفهان در زمینه گرمایشی 65 درصد است.

وی اظهار کرد: قول می دهیم اعتبارات به صورت عادلانه توزیع شود.

به گزارش صاحب نیوز، در چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان اصفهان، روسای آموزش و پرورش نواحی سه و چهار اصفهان تکریم و معارفه شدند.

انتهای پیام/پ