ایران آنتیک

اعتراف تکان دهنده پدری که پسرش را کشت و در چاه انداخت +تصاویر

تاریخ دریافت خبر:
فردی طی تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام نمود که مرتکب جنایت شده و فرزندش را به قتل رسانده است .

به گزارش شفاف، "مهدی . ن" در اظهارات اولیه به مأمورین گفت : " ساعت 16:30 مورخه 23/06/1396 فرزندم بنام مهدی (25 ساله) را با شلیک [ دو ] گلوله به قتل Murder رساندم و جنازه اش را به داخل چاه انداختم و در این ساعت به خاطر عذاب وجدان اعتراف می کنم " .

پرونده در اداره دهم ویژه قتل پلیس Police آگاهی تهران بزرگ :

با اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت Crime ، بلافاصله موضوع به پلیس آگاهی و قاضی Judge کشیک دادگاه کهریزک اعلام شد ؛ با تشیل پرونده مقدماتی با موضوع "قتل عمد" و به دستور رئیس شعبه 101 دادگاه عمومی کهریزک ، تحقیقات جهت کشف جسد در دستور کار کارآگاهان اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

دیگر زورم به پسرم نمی رسید ، او را کشتم و به چاهی در شورآباد انداختم +تصاویر

اظهارات تکمیلی متهم :

کارآگاهان اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی با حضور در محل به تحقیق از متهم پرداختند ؛ "مهدی . ن" در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : " مهدی از حدود 13-12 سالگی خیلی عصبی شده بود تا اینکه طی سه یا چهار سال اخیر دیگر زورمان به او نمی رسید . طی این مدت مهدی بارها من ، مادر و خواهرش را مورد ضرب و شتم قرار داده بود ؛ حتی چندین بار با همسایگان و اهالی محل درگیر شده بود ؛ ما با تمام این مشکلات ساختیم تا اینکه با شدت پیدا کردن آزار و اذیت های مهدی ، حدودا دو ماه پیش به نیت کشتن Killing مهدی اقدام به خرید یک قبضه اسلحه کمری کردم ؛ روز جنایت ( 23/06/1396 ) در یک ساختمان در حال ساخت و ساز که در آنجا کار می کردم ، در حالیکه تمامی کارگران از ساختمان خارج شده بودند ، مهدی را به سمت چاه [ ساختمان ] برده و دو گلوله به سمت او شلیک کرده ؛ پس از کشتن مهدی ، جنازه ی او را داخل چاه انداخته و در آنرا پوشاندم ".

دیگر زورم به پسرم نمی رسید ، او را کشتم و به چاهی در شورآباد انداختم +تصاویر

کشف جسد :

با اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت ، کارآگاهان به محل وقوع جایت در یک ساختمان نیمه کاره و در حال ساخت و ساز در منطقه شورآباد مراجعه ، ضمن هماهنگی و حضور تیم های آتش نشانی و پزشکی قانونی در محل ، عملیات خارج کردن جسد در 30 دقیقه بامداد مورخه 26/06/1396 آغاز و نهایتا جسد در ساعت 03:30 از داخل چاه 14 متری خارج شد .

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : " با توجه به اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت و کشف اسلحه در محل ارتکاب جنایت ، قرار بازداشت موقت از سوی مقام محترم قضایی صادر و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت ؛ جسد مقتول نیز جهت با دستور مقام قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد "

منبع:رکنا