ایران آنتیک

تاریخ دریافت خبر:
بازی هفته‌نامه
هفته نامه ویدیویی ۶۹: از جدایی استرلی از ناتی داگ تا بازی های جدید نینتندو سوییچ

در هفته نامه ویدیویی شصت و نهم زومجی، از جدایی بروس استرلی از ناتی داگ می گوییم و نگاهی به بازی های جدید نینتندو سوییچ می اندازیم.

هفته نامه ویدیویی زومجی، به قسمت شصت و نهم خود رسید و مانند همیشه، قصد داریم در مدت زمانی کوتاه، مروری بر مهم ترین اخبار هفته پیش در دنیای بازی داشته باشیم. هفته پیش هم، اتفاقات بسیار زیادی در دنیای سرگرمی رخ داد که یکی از مهم ترین آنها، جدایی بروس استرلی، کارگردان بازی هایی مانند The Last of Us و Uncharted از استودیو ناتی داگ بود. هنوز مشخص نیست که استرلی، قصد انجام چه کاری را دارد.

یکی دیگر از مهم ترین رویدادهای هفته گذشته، برگزاری جدیدترین نینتندو دایرکت، استریم جدید نینتندو با تمرکز روی بازی های نینتندو سوییچ و نینتندو 3DS بود. در جدیدترین نینتندو دایرکت، بازی های بسیار زیادی برای کنسول های نینتندو معرفی شد که شاید جالب ترین آنها را بتوان دو بازی DOOM و Wolfenstein II برای کنسول نینتندو سوییچ برشمرد. بازی دووم برای انتشار در فصل تعطیلات امسال و ولفنشتاین 2 برای عرضه در سال ۲۰۱۸ برنامه ریزی شده است.

اگر فرصت نکردید که هفته گذشته زومجی را دنبال کنید، با شصت و نهمین قسمت از هفته نامه ویدیویی زومجی همراه باشید تا با هم مروری کلی بر مهم ترین اتفاقات هفته گذشته داشته باشیم:

برای دانلود ویدیو از وب سایت آپارات اقدام کنید | تماشا در یوتیوب