ایران آنتیک

تاریخ دریافت خبر:
رسانه های روسی: رهبرانقلاب اسلامی به آمریکا هشدار دادReviewed by on Sep 17Rating:

*** خبرگزاری اسپوتنیک:
به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، خبرگزاری اسپوتنیک با اشاره به بیانات حضرت آیت الله خامنه ای در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی نوشت: تهران، واشنگتن را از هر گونه اقدام نادرست در مورد برجام برحذر داشت.
این خبرگزاری به نقل از رهبر معظم انقلاب ادامه داد: ملت ایران محکم سرپای خود ایستاده است و تمامی اقدامات نادرست در باره برجام، پاسخ مناسب جمهوری اسلامی را در پی خواهد داشت.
رسانه روسی افزوده است: آمریکا پیشتر در رابطه با برنامه موشکی ایران ۱۸ سازمان و شهروند این کشور را در فهرست تحریم های خود قرار داد.
خبرگزاری اسپوتنیک نوشت: تهران این اقدام واشنگتن را محکوم و اعلام کرد که تحریم هایی را در مورد شهروندان و شرکت های آمریکایی وضع می کند. پارلمان ایران هم ۵۲۰ میلیون دلار برای طراحی برنامه موشکی در پاسخ به تحریم ها اختصاص داد.

*** شبکه راشاتودی:
شبکه تلویزیونی راشاتودی هم با بازتاب دادن بیانات رهبر معظم انقلاب در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی نوشت: رهبر عالی ایران اعلام کرد که تهران به هر گونه اقدام نادرست علیه برجام پاسخ خواهد داد.
رسانه روسی به نقل از سخنان امروز حضرت آیت الله خامنه ای گفت: ملت ایران محکم ایستاده است و هر حرکت نادرست نظام سلطه در مورد برجام، با واکنش مناسب برخورد خواهد شد.
راشا تودی همچنین خاطرنشان کرد: امیرعلی حاجی زاده فرمانده هوافضای سپاه پاسداران اعلام کرده، ایران سوپربمبی در اختیار دارد که با نیروی داخلی ساخته شده و قدرت تخریب آن بالاتر از بمب آمریکایی GBU-43 است.

*** آنلاین روزنامه ایزوستیا:
روزنامه ایزوستیا چاپ مسکو در پایگاه اینترنتی به نقل از سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی نوشت: ایران برای پاسخ به هر اقدام نادرستی در باره برجام آمادگی دارد.
رسانه روسی نوشت: برجام سال ۲۰۱۵ بین ایران با آمریکا، انگلیس، فرانسه، آلمان، روسیه و چین برای لغو تحریم ها در ازای توافق با تهران برای خودداری از غنی سازی اورانیوم در سطح تولید سلاح هسته ای به دست آمد.
ایزوستیا افزود: با این وجود، آمریکا بسته جدیدی از تحریم ها را وضع کرد و نام ۱۸ سازمان و شهروند ایرانی را به فهرست تحریم افزود.

*** پولیت اینفو:
سایت اینترنتی روسی پولیت اینفو هم با بازتاب دادن بیانات رهبر معظم انقلاب در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی، خاطرنشان کرد: رهبر جمهوری اسلامی به آمریکا هشدار داد که از هر گونه اقدام نادرست در مورد برجام بپرهیزد.
رسانه روسی نوشت: آیت الله خامنه ای هشدار داد، ایران به اقدامات غلط در مورد برجام پاسخ مناسب خواهد داد.
اروپام*۳۹۱ انتشار دهنده: هادی مولوی نیا