خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
وعده وزیر کار برای توزیع سبد کالا وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: در صورتی که دولت منابع لازم را در اختیار ما بگذرد در ۶ ماه دوم سبد غذایی در بین مددجویان بهزیستی، کمیته امداد و نیازمندان شناسایی شده قرار خواهد گرفت. به گزارش افکارنیوز،

علی ربیعی با اشاره به برنامه ریزی از گروه های هدف شناسایی شده توسط اظهار کرد: در دولت دوازدهم نیز همانند قبل برنامه ریزی برای حمایت این افراد انجام شده است.

وی تصریح کرد: حمایت از مادران و دچار سوءتغدیه یکی از اقداماتی است که امسال به صورت ویژه در دستور کار قرار دارد.ربیعی با اشاره به توزیع یک وعده غذای گرم در روستامهدها و مهدهای حاشیه ای افزود: این کار طبق سنوات گذشته از سوی انجام می شود و ادامه خواهد داشت به طوری که در تمام استان های محروم این طرح در حال اجرا است.

وزیر تعاون،کار و در پاسخ به این پرسش که آیا در 6 ماه دوم سال سبد غذایی در اختیار نیازمندان قرار خواهد گرفت یا خیر، افزود: در صورتی که دولت منابع مورد نیاز را در اختیار وزارت رفاه قرار بدهد این کار انجام می شود.

وی ادامه داد: بسته های غذایی طی دولت گذشته در اختیاز مددجویان بهزیستی،کمیته امداد ونیازمندان شناسایی شده قرار گرفته است که در هر دوره بالغ بر 11 میلیون سبد امنیت غذایی بین گروه ها توزیع شده است.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/929983

خبر فوق مربوط به رسانه افکارنيوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم