کتاب سکه های ماشینی قاجار

تاریخ دریافت خبر:

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در بیرجند، عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور عصر امروز در دیدار نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی به فعالیت های استاندار این استان اشاره کرد و اظهار داشت: سید علی اکبر پرویزی استاندار پیشین خراسان جنوبی در این استان کارهای بسیار مهمی انجام داد و زحمات زیادی کشید و از حضور ایشان در بخش های دیگر دولت استفاده خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه کار در استان ها با کار در دولت متفاوت است، گفت: در استان ها با مجموعه ای از بخش ها و افراد مختلف در حوزه اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و سیاسی مواجه هستیم.

وزیر کشور با بیان اینکه استانداری محل رجوع تمام موضوعات اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی است، افزود: کارها در استان باید با هماهنگی و همدلی تمام دستگاه های اجرایی و نمایندگان استان در مجلس انجام شود.

رحمانی فضلی تصریح کرد: نماینده ولی فقیه در استان باید نماینده عالی دولت در استان را مورد حمایت قرار دهد و نماینده ولی فقیه در استان باید چتر مهربانی و حمایت خود را داشته باشد.

وی با بیان اینکه نماینده ولی فقیه در استان مانند پدر معنوی استان شناخته می شود و به عنوان جایگاه پدری باید به ایشان توجه شود، ادامه داد: در چهار سال گذشته اقدامات خوبی در دولت تدبیر و امید انجام شد اما همچنان با آن نقطه مطلوب فاصله داریم.

وزیر کشور خاطرنشان کرد: اشتغال، اقتصاد و بهبود وضعیت معیشت مردم از دغدغه های رهبر معظم انقلاب است و تلاش می کنیم وضعیت مطلوبی در این حوزه ها ایجاد کنیم./880/ ۲۰۲/ص