خرید سکه کلکسیونی

تاریخ دریافت خبر:
کادرو؛ عکاس‌ حرفه‌ای لحظات شما

در این قسمت قصد داریم استارت‌آپی را به شما معرفی کنیم که با عکاسان حرفه‌ای خود به ثبت لحظات به یادماندنی و تشکیل آلبوم خاطرات شما کمک می‌کند.

: ثبت تصویری لحظات به یادماندنی زندگی هر انسانی و دیدن آن ها در آینده اتفاق خوبی است که در بیشتر مراسم ها و دورهمی ها انجام می شود اما نحوه ثبت تصاویر، کادربندی و کیفیت آن ها نیز بسیار مهم است.

کادرو، سامانه آنلاین رزرو عکاس حرفه ای برای کسانی است که نیاز به یک عکاس حرفه ای دارند. از کسی که محصولی تولید می کند تا کسی که چند روز دیگر برنامه تولدش هست، همه می توانند یک عکاس حرفه ای و متخصص از کادرو رزرو کنند.

امیرمهدی واله، موسس، برنامه نویس و توسعه دهنده آی تی (IT) در خصوص چگونگی شروع کسب وکار خود به خبرنگار می گوید: «هنگامی که ایده خود را با سید مهدی کاشی زاد که یک عکاس حرفه ای تبلیغاتی است در میان گذاشتم، از آن استقبال کرد. ما سعی داریم از پتانسیل موجود عکاسان استفاده کنیم؛ کسانی که دوربین های حرفه ای دارند ولی محلی برای کسب درآمد ندارند و حتی مردمی که عکاس حرفه ای تضمین شده می خواهند ولی به آن دسترسی ندارند. هم اکنون نیز ما برای شتاب دهی در آواتک ثبت نام کرده ایم و منتظر اعلام نتیجه پذیرش یا عدم پذیرش هستیم؛ همچنین چند پیشنهاد دیگر برای سرمایه گذاری شخصی نیز به ما شده است که در حال بررسی هستیم.»

شما می توانید در وب سایت کادرو زمان و مکان عکاسی را تعیین کرده و از بین سه عکاسی که به شما معرفی شده اند، یکی را انتخاب کرده و رزرو کنید. بر خلاف بازار های سنتی، تعرفه ها و قیمت های در تمام تخصص ها ثابت و یکسان است؛ همچنین فرایند انتخاب عکاسان در کادرو به سختی و دقت زیادی انجام می شود (پذیرش ۲۰ عکاس از بین ۵۰ عکاس داوطلب) تا مشکلی از جانب کیفیت عکس ها، اخلاق و رفتار پیش نیاید و این ضمانتی است که مشتریان به آن ها اعتماد کنند.

واله با اشاره فرهنگ سازی عکس برداری حرفه ای می گوید: «به جای اینکه مردم با گوشی موبایل شان عکس های بی کیفیت بگیرند، می توانند یک عکاس حرفه ای رزرو کنند. در دنیایی که آلبوم های قدیمی جای شان را به سلفی های موبایل داده اند و معمولا خاطرات تکرارنشدنی افراد به خاطر خرابی های پیاپی موبایل ها از بین می روند، جای خالی یک سرویس دهنده ای که آلبوم ها را با عکس های با کیفیت به زندگی ما برگرداند، خالی است.»

او افزود: «ما از رسانه ها درخواست می کنیم در فرهنگ سازی این موضوع به ما کمک کنند؛ همچنین از مسئولین می خواهیم در ارائه مجوزهای لازم برای گسترش این کسب وکار و کارآفرینی برای جامعه عکاسان کمک کنند و از مردم می خواهیم با اطمینان خاطر به ما اعتماد کنند، چرا که اعتماد آن ها زمینه ساز توسعه و رونق کسب وکارهای خدمات محور بیشتری می شود.»

به زودی چند سرویس جذاب به کادرو اضافه خواهد شد که برای مردم بسیار جذاب است. کادرو در آینده با هدف جلب شهر های بزرگ به شهرستان ها راه خواهد یافت تا به کمک تبلیغات و برندسازی برای آن ها کارآفرینی کنیم.

(همچنین بخوانید: )