خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
ساخت مترو پردیس جزو اولویت‌های کاری شرکت عمران شهرهای جدید ایران است/شرط ضامن برای فروش اقساطی مسکن مهر حذف شد

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید ایران از توافق باشهرداری برای اتصال مترو پردیس به خط 4 (سرخه حصار) خبر داد و گفت: بانک مسکن شرط ضامن را برای فروش اقساطی واحدهای مسکن مهر حذف کرد.

به گزارش مرور نیوز، حبیب الله طاهرخانی با اشاره به این که ساخت مترو پردیس جزو اولویت های کاری شرکت عمران شهرهای جدید ایران است، اظهار کرد: توافقات لازم با شهرداری تهران از جهت اتصال به خط 4مترو کلانشهر تهران در منطقه سرخه حصار صورت گرفته و امیدواریم با حمایت نمایندگان مجلس بتوانیم ردیف اعتباری این پروژه را فعال کرده و از سال آینده مقدمات اقدامات اجرایی آن را آغاز کنیم.

وی ادامه داد: این مسئله از اولویت های اصلی برای پردیس بوده و هم اکنون مطالعات و امور مربوط به مسیریابی آن انجام گرفته است.

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید ایران تاکید کرد: برآورد کار مترو پردیس کاملا مشخص شده و امیدواریم بتوانیم این پروژه را به سرانجام برسانیم.

شرط ضامن برای فروش اقساطی مسکن مهر حذف شد

حبیب الله طاهرخانی با بیان این که تا پایان سال 10 باب مدرسه در پردیس به بهره برداری می رسد، گفت: بانک مسکن همراهی همه جانبه ای با مجموعه وزارت راه و شهرسازی به ویژه شهرهای جدید داشته و هیچگاه باعث ایجاد خلل و توقفی در این امر نشده است، خوشبختانه آخرین کمک این بانک به فرآیند واگذاری واحد های مسکن مهر حذف ضامن در زمان فروش اقساطی بود که بدون شک نشان از همکاری بالای این مرکز با شهرهای جدید دارد.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/929914

خبر فوق مربوط به رسانه مرور نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم