کتاب سکه های ماشینی قاجار

تاریخ دریافت خبر:
پرسپولیس

دیدار تیمهای فوتبال پرسپولیس و پیکان تهران در حالی برگزار خواهد شد که تماشای این مسابقه به یکباره رایگان اعلام شد.

به گزارش خبرنگار بی‌باک، ششمین دیدار پرسپولیس در رقابت های لیگ برتر مقابل پیکان تهران ساعت ۲۰ امشب برگزار می‌شود که استقبال هواداران در یک روز غیرتعطیل در نوع خود جالب توجه است.

*در فاصله کمتر از یک ساعت مانده به آغاز این دیدار حدود ۱۷ هزار هوادارار پرسپولیسی برای تماشای دیدار شاگردان برانکو ایوانکویچ به استادیوم آمدند.

*با توجه به تغییر در نحوه بلیت فروشی این بازی، هواداران سئوالات زیادی را داشتندو از طریق لیدرهای منتصب به باشگاه پرسپولیس پاسخ خود را بدست می آوردند.

*ترافیک اطراف ورزشگاه آزادی به حدی است که پیش بینی می‌شود استقبال زیادی از این دیدار انجام گیرد.

*هنگام ورود اتوبوس بازیکنان پرسپولیس به مجموعه ورزشی آزادی، هواداران حاضر در ورزشگاه سمت بازیکنان پرسپولیس رفتند و با آنها عکس یادگاری گرفتند.

*دروازه بانان پرسپولیس در فاصله یک ساعت مانده به آغاز این دیدار وارد چمن ورزشگاه شدند که با تشویق هواداران همراه بود.

*در حالی که اعلام شده بود بلیت فروشی این بازی بر عهده خود باشگاه پرسپولیس خواهد بود و بلیت ها در ورزشگاه به فروش می رود، اختلافات باشگاه با شرکت قبلی فروش بلیت باعث معطلی هواداران پشت درهای بسته شد. در نهایت اعلام شد تماشای بازی برای تماشاگران رایگان است و درهای ورودی استادیوم بر روی هواداران حاضر در ورزشگاه باز شد.


--------------------------------------------------------------------------

تذکر: کاربر محترم! انتشار مطالب دیگر رسانهها از سوی پایگاه خبری تحلیلی بی‌باک لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "" یا پل ارتباطی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، منتشر گردد.

Y1399698951

------------- با کلیک بر روی لینکهای ذیل تمامی روزنامه‌های کشور را رایگان مطالعه کنید -------------

روزنامه‌های عمومی | روزنامه‌های اقتصادی | روزنامه‌های ورزشی | سایر روزنامه‌ها| هفته‌نامه و ماهنامه | نشریات استانی