کتاب سکه های ماشینی قاجار

تاریخ دریافت خبر:
عنوان سرپرست وزارت علوم گفت: رئیس جمهور پس از بازگشت از سفر نیویورک جمع‌بندی نهایی برای معرفی وزیر علوم را انجام می‌دهد و وزیر معرفی می‌شود.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، سیدضیاء هاشمی سرپرست وزارت علوم در حاشیه جلسه کارگروه صندوق های پژوهش و نوآوری در رابطه با چگونگی معرفی وزیر علوم گفت: رئیس جمهور این کار را انجام می دهد و تصمیم با رئیس جمهور است که گزینه ها را بررسی کرده و اوایل مهرماه گزینه نهایی را معرفی می کند.

وی افزود: در آموزش عالی به اندازه ای مدیر متعهد وجود دارد که اساتید مجرب و ظرفیت های فراوان برای وزارت وجود دارد و هر فردی معرفی شود از سوی مدیران آ موزش عالی مورد حمایت قرار می گیرد و همه ما با وزیر معرفی شده همکاری می کنیم.

هاشمی ادامه داد: در حال حاضر رئیس جمهور به نیویورک عازم شده و مجلس هم چند هفته تعطیل بود بنابراین پس از بازگشت رئیس جمهور بررسی های نهایی صورت می گیرد و اوایل مهرماه پس از جمع بندی ها، وزیر معرفی می شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا امکان معرفی خودش به عنوان وزیر علوم وجود دارد یا خیر، گفت: دنیا، دنیای احتمالات است و هر امکانی وجود دارد.

هاشمی ادامه داد: نام تعداد زیادی از همکاران ما مطرح شده که شخصیت های خوبی هستند و می توانند وزیر باشند.

سرپرست وزارت علوم در رابطه با تغییر در طرح معاونان وزیر علوم گفت: تغییر مدیران به اقتضای ضرورت ها انجام می گیرد که در حال حاضر بنابر ثبات مدیریتی است مگر ضرورتی وجود داشته باشد ولی فعلا ضرورتی نمی بینیم.

هاشمی در رابطه با جشن آغاز سال تحصیلی گفت: موضع رئیس جمهور در این زمینه مثبت است و هر گاه زمان و مکان برگزاری جشن آغاز سال تحصیلی مشخص شود آن را اعلام می کنیم که دانشگاه تهران هم یکی از دانشگاه هایی است که از رئیس جمهور برای حضور در این دانشگاه و شرکت در مراسم آغاز سال تحصیلی دعوت کردند.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.