کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
رئیس سرپرستی منطقه ٥ بانک شهر از رضایتمندی ناشران و بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب استانی البرز از خدمات این بانک خبر داد.
به گزارش صبح تهران به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی،شهرام عالی پور با اعلام این خبر و با اشاره به خدمات دهی بانک شهر به بازدیدکنندگان و ناشران برای دومین سال متوالی در نمایشگاه کتاب البرز، گفت: این بانک به عنوان بانک حامی از سال گذشته همکاری مناسبی را در برگزاری نمایشگاه های کتاب استانی داشته است.
عالی پور تصریح کرد: هشتمین نمایشگاه کتاب البرز نخستین نمایشگاه استانی بود که در سال ٩٦ برپا شد و بانک شهر در آن حضور چشمگیری داشت.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: با توجه به آمادگی سال گذشته و لزوم رفع مشکلات احتمالی، خوشبختانه امسال تمامی غرفه های بیرون سالن نمایشگاه که مختص به عرضه محصولات نوشت افزار و لوازم التحریر هستند به دستگاه کارتخوان مجهز شد.
عالی پور با اشاره به این‌که بانک شهر در خدمت صنعت نشر است، گفت: حمایت از کتاب و فرهنگ نشر باعث افتخار بانک شهر است.

رئیس سرپرستی منطقه ٥ بانک شهر در ادامه افزود: بانک شهر آمادگی کامل و متقابل برای همکاری با شورای اسلامی منتخب پنجم در کرج را اعلام کرده است تا به شهردار منتخب و اعضای شورای اسلامی شهر کرج در جهت پیشرفت تمام طرح های عمرانی، نوسازی و فرهنگی خدمات ارائه شود.


لینک کوتاه: betanews.ir/n/929842

خبر فوق مربوط به رسانه صبح تهران می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم