خرید سکه کلکسیونی

تاریخ دریافت خبر:

به گزارش بانک مردم به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام محسنی‌اژه‌ای در ادامه نشست خبری امروز خود، در پاسخ به سوال دیگری درباره محاکمه غیابی خاوری و اینکه حکم صادر شده یا خیر گفت: از دادگاه انقلاب پرسیدم که گفتند ما همه تلاش خود را برای برگرداندن این فرد کردیم اما موفق نشدیم. از طریق رسانه ها هم اعلام کردیم برای اواخر مهر یا آبان، وقت رسیدگی تعیین شده است. باز هم سفارش می کنم که اگر بیاید به نفعش است.

وی ادامه داد: یکی از مسائل مهمی که الان در کشور مطرح است، مسئله قاچاق است. مسئله قاچاق و تاثیر آن در تولیدات داخلی محرز است. خوشبختانه همه دستگاه در این زمینه مشغول هستند اما به نظر می رسد باید تلاش‌ها بیشتر شود تا قاچاق کالا که لطمه جدی می زند به صفر برسد. در رابطه با این قضیه اگر گمرک یا دادسرا یا دادگاه و نیروی انتظامی و تعزیرات تخلفی بکنند باید با اشد احوال برخورد کرد زیرا وقتی همه جازم و عازم برای برخورد هستند، یک فرد در داخل دستگاه حکومتی هم به قاچاقچی کمک کند، قابل اغماض نیست.

سخنگوی قوه‌قضاییه در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم شنیده شده در برخی گمرکات کشور از جمله بوشهر و قزوین تخلفاتی رخ داده که منجر به دستگیری شده گفت: اخیرا پرونده گمرکات بوشهر که ۱۲ متهم دارد، کیفرخواست خورده و به دادگاه رفته است. از این تعداد ۶ نفر عوامل گمرک و شش نفر هم صاحب بار بودند. در قزوین هم همین طور است. در تهران افرادی تحت تعقیب قرار گرفتند در این خصوص که به جهت شدت مقابله با قاچاق کالا و ارز است.

صدمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه