کتاب سکه های ماشینی قاجار

پارک کسب و کارهای نوین اصفهان پل ارتباطی بین خدمت گیرنده و خدمت دهنده است

تاریخ دریافت خبر:
139511714598349431829146538_AppendText_139409141543239206652094-1رییس پارک کسب وکار های نوین اصفهان این پارک را پل ارتباطی بین خدمت گیرنده و خدمت دهنده با رویکرد خدمات ویژه شهروندی دانست و گفت: شهروندان با سامانه تلفنی ۱۹۳ و یا ثبت درخواست در اپلیکیشن خوش می توانند از ۱۴۰ خدمت این پارک را در محل سکونت درخواست دهنده استفاده کنند.

به گزارش صاحب نیوز؛  امیرحسین علی بیگی رئیس دانشگاه به همراه رئیس گروه کارآفرینی دانشگاه از پارک کسب و کارهای نوین اصفهان بازدید کرد.
در این بازدید رئیس پارک کسب و کارهای نوین اصفهان از روش ها و ابداعات تازه و نو در راه اندازی کسب و کار در کشور و بخصوص در استان اصفهان خبر داد و اجرای طرح های گروهی با حضور متخصصان،خلاقان و ایده پردازان جوان و ارائه خدمات صادقانه ،شفاف وحرفه ای از اهداف راه اندازی این پارک دانست.
رسول رضوانی این پارک را پل ارتباطی بین خدمت گیرنده و خدمت دهنده با رویکرد خدمات ویژه شهروندی(خوش) بیان کرد و افزود: شهروندان با سامانه تلفنی 193 و یا ثبت درخواست در اپلیکیشن خوش می توانند از 140 خدمت این پارک در محل سکونت درخواست دهنده استفاده کنند.
وی استفاده از ابزار روز برای گسترش فعالیت های اصناف را رویکرد اصلی این مجموعه نوین دانست و گفت:در مجموعه مجهز و خلاقانه پارک کسب و کارهای نوین اصفهان، ایده های نو و به روز افراد خلاق، ارائه وعملیاتی می شود.
رییس پارک کسب وکار های نوین اصفهان با اشاره به اینکه با راه اندازی این مرکز زمینه اشتغال هزار جوان اصفهانی فراهم شده است افزود: همچنین دراین مجموعه نوین 114 غرفه از مشاغل واصناف برتر و خوش نام اصفهان مستقر در پارک به ارائه خدمات شهروندی در محل می پردازند.

انتهای پیام/ت.ت