کتاب سکه های ماشینی قاجار

هافبک عراقی پرسپولیس: به من گفتن در ایران پول نیست!

تاریخ دریافت خبر:
هافبک عراقی پرسپولیس: به من گفتن در ایران پول نیست!

[بشار رسن: کرار گفت: در ایران پول نیست!] بشار رسن هافبک عراقی پرسپولیس که روزهای موفقی را در این باشگاه پشت سر می‌گذارد صحبت‌های جالبی را درباره پرسپولیس مطرح کرده است.

به گزارش پارس نیوز،
رسن با اشاره به آینده پرسپولیس گفته است: مطمئن هستم قهرمان آسیا خواهیم شد. یک بازی سخت دیگر پیش رو داریم و آن هم الهلال است. چرا که مطمئن هستم در صورت راهیابی به فینال قهرمانی از آن ما خواهد بود و باید تمام توان مان را در دیدار برابر الهلال به کار گیریم.

رسن اشاره ای جالب به صحبتش با جاسم کرار درباره دارد: وقتی وارد عراق شدم خیلی از بازیکنان در خصوص پرسپولیس و جو فوتبال ایران از من پرسیدند و با روحیه بالا برای آن ها شرایط را توضیح دادم. شرایط ذهنی که قبلا از حضور در فوتبال ایران داشتند و داشتیم مربوط به داستان های جاسم کرار در ایران بود. جاسم همیشه می گفت: اینجا نیست و شرایط سخت است، اما جالب اینکه او همیشه در ایران حضور داشت (خنده). برای آن ها از فوتبال و شرایط خوب آن توضیح دادم.

این هافبک عراقی همچنین درباره رقابت با دیگر هافبک های پرسپولیس می گوید: این در تمام پست ها وجود دارد. پرسپولیس مهره های خوبی دارد و تمام بازیکنانی که اکنون در لیست حضور دارند از کیفیت بالایی برخوردار هستند که این مهمترین مساله برای تیمی است که اهداف بزرگی در ذهن دارد. بازیکنانی که در فقط قهرمانی و برد و موفقیت را مرور می کنند و هدف اصلی آنهاست که این کار را آسان می کند. تمام بازیکنان تلاش می کنند تا جایی در ترکیب ثابت داشته باشد و نقش بیشتری در موفقیت ایفا کند و من نیز از این قاعده جدا نیستم.