خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:

معاون درمان وزارت بهداشت با اشاره به برگزاری اجلاس معاونین درمان دانشگاه های علوم پزشکی، گفت: هدف از برگزاری این اجلاس، استفاده از تجارب دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور در ارزیابی طرح تحول نظام سلامت است.

دکتر قاسم جان بابایی در گفتگو با خبرنگار وبدا، با بیان این مطلب، اظهار داشت: ما مکلف به ادامه، تثبیت و تقویت طرح تحول سلامت هستیم و به همین منظور، لازم است که نظرات کارشناسی روسا و معاونین درمان دانشگاه های علوم پزشکی را بگیریم تا نقاطی که به این طرح آسیب می زند را شناسایی و رفع کنیم.

وی تصریح کرد: وظیفه داریم که با کاهش هزینه ها، طرح تحول سلامت را به صورت بهینه اجرا کنیم و اقدامات لازم در این زمینه را با مشارکت دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور انجام خواهیم داد و بر اساس برنامه ریزی ها، دانشگاه های علوم پزشکی باید محور ارزیابی بسته های طرح تحول سلامت باشند.

معاون درمان وزارت بهداشت یادآور شد: در اجلاس معاونین درمان دانشگاه های علوم پزشکی کشور، چندین کارگروه تشکیل شد و در هر یک از این کارگروه ها که متشکل از دانشگاه های علوم پزشکی است، بسته های طرح تحول به دقت کارشناسی و بررسی می شود و نقاط ضعف آن احصا و رفع خواهد شد و تا دو هفته آینده، ارزیابی های کارگروه ها، جمع آوری می شود تا در ادامه کار مورد استفاده قرار بگیرد.

دکتر جان بابایی از برگزاری اجلاس معاونین درمان دانشگاه های علوم پزشکی کشور به صورت ماهانه خبر داد و افزود: در این اجلاس ماهانه، تمامی بسته های طرح تحول سلامت مورد ارزیابی قرار می گیرند و راهکارهای کاهش هزینه ها در دستور کار ما قرار خواهد گرفت.

شما هم می توانید صاحب پنل رایگان #پیام_صوتی شوید www.iransot.ir

هم اینک عضو کانال رادیو تلگرامی #آوای_قم شوید : https://t.me/avayeqom


لینک کوتاه: betanews.ir/n/929695

خبر فوق مربوط به رسانه قم پرس می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم