خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
بازی پرسپولیس و الاهلی عربستان  بشار رسن هافبک عراقی پرسپولیس: به من گفتن در ایران پول نیست! [بشار رسن: کرار گفت: در ایران پول نیست!] بشار رسن هافبک عراقی پرسپولیس که روزهای موفقی را در این باشگاه پشت سر می‌گذارد صحبت‌های جالبی را درباره پرسپولیس مطرح کرده است.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، رسن با اشاره به آینده پرسپولیس گفته است: مطمئن هستم قهرمان آسیا خواهیم شد. یک بازی سخت دیگر پیش رو داریم و آن هم بازی الهلال است. چرا که مطمئن هستم در صورت راهیابی به فینال قهرمانی از آن ما خواهد بود و باید تمام توان مان را در دیدار برابر الهلال به کار گیریم.

رسن اشاره ای جالب به صحبتش با جاسم کرار درباره فوتبال ایران دارد: وقتی وارد اردوی تیم ملی عراق شدم خیلی از بازیکنان در خصوص پرسپولیس و جو فوتبال ایران از من پرسیدند و با روحیه بالا برای آن ها شرایط را توضیح دادم. شرایط ذهنی که قبلا از حضور در فوتبال ایران داشتند و داشتیم مربوط به داستان های جاسم کرار در فوتبال ایران بود. جاسم همیشه می گفت: اینجا پول نیست و شرایط سخت است، اما جالب اینکه او همیشه در ایران حضور داشت (خنده). برای آن ها از فوتبال ایران و شرایط خوب آن توضیح دادم.

این هافبک عراقی همچنین درباره رقابت با دیگر هافبک های پرسپولیس می گوید: این رقابت در تمام پست ها وجود دارد. پرسپولیس مهره های خوبی دارد و تمام بازیکنانی که اکنون در لیست حضور دارند از کیفیت بالایی برخوردار هستند که این مهمترین مساله برای تیمی است که اهداف بزرگی در ذهن دارد. بازیکنانی که در ذهن فقط قهرمانی و برد و موفقیت را مرور می کنند و هدف اصلی آنهاست که این کار را آسان می کند. تمام بازیکنان تلاش می کنند تا جایی در ترکیب ثابت داشته باشد و نقش بیشتری در موفقیت ایفا کند و من نیز از این قاعده جدا نیستم.

خبرورزشی

110

لینک کوتاه: betanews.ir/n/929678

خبر فوق مربوط به رسانه جام نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم