خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
گلایه بازیگر پیشکسوت از بی‌توجهی به بازیگران حرفه‌ای

مشایخی گفت: امیدوارم وزیر جدید در حمایت از هنرمندان پیشکسوت، فعال‌تر باشد و هر روز اخبار خوبی درباره آنها بشنویم.

به گزارش پارس نیوز،

علی اصغر کاراندیش مروستی معاون توسعه مدیریت و منابع اسلامی به همراه سید عباس عظیمی مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت، از استاد عیادت کردند.

با توجه به کسالت چند روز اخیر استاد جمشید مشایخی و بستری شدن وی در برای رفع ضعف جسمانی، صبح امروز یکشنبه 26 شهریور توسعه مدیریت و منابع به همراه مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت با حضور در بیمارستان به عیادت این هنرمند کهنه کار تئاتر، رفتند.

ابتدای این دیدار با آرزوی سلامتی معاون توسعه مدیریت و منابع ارشاد، برای استاد مشایخی آغاز و با احوالپرسی سایر حاضرین همراه شد.

کاراندیش همچنین در ادامه اظهار داشت: هنرمندان پیشکسوت بزرگ ترین سرمایه های فرهنگ، هنر و به عنوان ما هستند و برنامه وزارت اسلامی نیز حمایت از هنرمندان پیشکسوت است.

مشایخی نیز در این دیدار خود را پای و خدمتگزار هنر خواند و از محبت همه کسانی که در این ایام جویای احوال وی بودند، تشکر کرد.

در این دیدار، مشایخی جویای آخرین وضعیت موسسه هنرمندان پیشکسوت شد و به کاراندیش گفت: با توجه به اتفاقات خوبی که در این چند سال افتاده، امیدوارم وزیر جدید در حمایت از این موسسه از وزرای قبل پیشی بگیرد و هر روز شاهد اخبار و گزارش های خوبی درباره هنرمندان پیشکسوت باشیم.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: من خادم هنر و هنرمندانم. پس از این موقعیت و حضور شما بزرگواران که در مقام و مسئولیت هستید، استفاده می کنم و درد اعضای انجمن بازیگران را بازگو می کنم.

این هنرمند باسابقه، با انتقاد از نحوه انتخاب بازیگران در فیلم های سینمایی اظهار کرد: چرا با وجود انجمن های بازیگری، و این همه عضو هنرمند و بازیگر، باید شاهد حضور افرادی به عنوان بازیگر از بیرون این محیط باشیم تا هنرپیشه های حرفه ای بیکار بمانند؟

مشایخی در پایان گفت: من برای خودم نگرانی ندارم؛ ولی وقتی عدیده هنرمندان بازیگر را می بینم، نمی توانم سکوت کنم.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/929653

خبر فوق مربوط به رسانه پارس نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم