کتاب سکه های ماشینی قاجار

اطلاعیه باشگاه استقلال / عجله ای در کار نیست، قلعه نویی تکلیف منصوریان را مشخص میکند

تاریخ دریافت خبر:
اطلاعیه باشگاه استقلال / عجله ای در کار نیست، قلعه نویی تکلیف منصوریان را مشخص میکند هیات مدیره باشگاه استقلال اطلاعیه ای را درباره جلسه روز یکشنبه اعضا منتشر کرد. به گزارش ،

و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، جلسه هیات مدیره در مورخ ۲۶ شهریورماه تشکیل و در خصوص نتایج اخیر تیم بحث و تبادل نظر گردید. در این جلسه پس از استماع گزارش مدیرعامل و بررسی گزارش کارشناسان و باشگاه، اعضای هیات مدیره تصمیم گرفتند به جهت اهمیت موضوع تحقیقات مفصل تری صورت پذیرفته و تصمیم نهایی و گزارش اقدامات بعد از مسابقه هفته هفتم اتخاذ و به اطلاع هـواداران که مالکان اصلی باشگاه هستند رسانده شود.

اعضای هیات مدیره با مشورت پیشکسوتان باشگاه اعلام داشتند که هرگونه تصمیم عجولانه قبل از مسابقه هفته هفتم به نفع باشگاه استقلال نخواهد بود. در حال حاضر تیم استقلال احتیاج به آرامش داشته و اعضای هیات مدیره با هـمراهـی پیشکسوتان باشگاه از هـیچ گونه کوششی در جهت پیروزی و سربلندی تیم استقلال دریغ نخواهند کرد و از هـواداران عزیز درخواست می نماید به تیم محبوب خود کمک کنند تا از این مرحله سربلند بیرون بیاید.

در این جلسه اعضای کمیته فنی باشگاه انتخاب و اسامی ایشان در جلسه روز شنبه هفته آینده رسما اعلام خواهد شد.

* استقلال چهارشنبه 29 شهریور در تهران میزبان است و باید دید امیر قلعه نویی و تیمش که در هفته ششم با شش گل استقلال خوزستان را شکست دادند، می توانند حکم برکناری منصوریان را صادر کنند یا باعث ابقای او تا دربی می شوند!
انتهای پیام/