ایران آنتیک

تاریخ دریافت خبر:

حجت الاسلام محمد الهیاری، قائم مقام موسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله (ع)، از شروع دوره تربیت مربی روخوانی و روانخوانی قرآن در فاطمیه خواهران شهرستان لامرد خبر داد و به خبرنگار خبرگزاری شبستان در شیراز گفت: این دوره آموزشی از روز گذشته آغاز و تا 26 شهریورماه به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.

وی افزود: پس از برگزاری آزمون های ورودی 35 نفر از خواهران موفق به کسب حد نصاب نمره و شرکت در دوره تخصصی تربیت مربی روخوانی قرآن شدند.

قائم موسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله (ع)، شناسایی نیروهای مستعد و تربیت آنان جهت تدریس آموزش قرائت قرآن کریم، روشمند کردن و هماهنگ کردن آموزش روخوانی و روان خوانی قرآن کریم در سطح شعب موسسه و تعمیم روشهای بدیع و انتقال مهارت های تدریس یکپارچه و نظام یافته قرائت قرآن و تکمیل حلقه های آموزش خانه های قرآنی در راستای زمینه سازی و اجرای نظام جامع و هماهنگ آموزش قرآن کریم را از جمله اهداف برگزاری این دوره آموزشی دانست.

حجت الاسلام الهیاری خاطرنشان کرد: این دوره آموزشی با همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، سازمان تبلیغات اسلامی و اداره کل ارشاد اسلامی فارس با حضور سرکارخانم عقدکی از اساتید مطرح استان فارس درحال برگزاری است.

وی یادآورشد: دوره های تربیت مربی قرآن کریم در سایر رشته های علوم قرآنی در آینده با همکاری سازمان ها و نهادهای ذیربط برگزار خواهد شد.

پایان پیام/130
ضمیمه :