خرید کتاب سکه طلا

تاریخ دریافت خبر:
خبرگزاری شبستان، گفت: تحقق شعار سال نیازمند عزم و اراده جهادی است.

وی با بیان اینکه رسیدن به رشد اقتصادی مورد نظر در سند چشم انداز توسعه کشور، با حمایت از تولید داخلی و توسعه صنایع داخلی و رفع موانع دست و پاگیر تولید و اشتغال محقق می شود، افزود: انتظار داریم مسئولان به دور از شعارگرایی، در عمل حمایت از تولید ملی را نشان دهند.

آیت الله حجتی، با اشاره به اینکه فرهنگ استفاده از تولید داخلی نیز باید در جامعه نهادینه شود، اظهار کرد: اگر تولید ملی در جامعه رشد پیدا کند قطعا مشکل بیکاری در استان نیز مرتفع خواهد شد، البته تولیدکنندگان نیز باید به فکر ارتقای کیفی محصولات تولیدی خود باشند.

امام جمعه موقت کرمانشاه، افزایش تولید ملی را یکی از شاخص اصلی رشد اشتغال دانست و مطرح کرد: مهم ترین معضل اجتماعی و اقتصادی که به دنبالش شاهد ناهنجاری های مختلف هستیم، بیکاری جوانان به ویژه جوانان تحصیل کرده است، متأسفانه آمار بیکاری جوانانی که در دانشگاه ها تحصیل کرده اند، بسیار بالاست.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از کشور های جهان آرزوی داشتن نیروی انسانی متخصص و متعهد را دارند، گفت: امروز ایران اسلامی با دارا بودن این مزیت مهم می تواند جهش بسیار بزرگی در عرصه اقتصادی و صنعتی ایجاد کند که این امر نیازمند مدیریت هوشمند، علمی و جهادی در کشور است.

پایان پیام/506
ضمیمه :