کتاب سکه های ماشینی قاجار
تاریخ دریافت خبر:
واکنش سخنگوی وزارت خارجه به ادعاهای تکراری نتانیاهو

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران، ادعاهای تکراری و سخیف نخست وزیر رژیم صهیونیستی در خصوص انفجارهای سالیان گذشته در پایتخت آرژانتین را رد.

به گزارش پارس نیوز،

بهرام قاسمی، سخنگوی وزارت امور خارجه ایران در واکنش به اظهارات اخیر گفت: ضمن محکوم کردن انفجارهای سال های گذشته در "بوئنوس آیرس"، اتهامات وارده به اتباع ایرانی در این ارتباط را رد می کند.

قاسمی در ادامه با بیان اینکه این گونه اظهارات بخشی از توطئه علیه ایران است، افزود: «این رژیم و مافیای قدرت در تلاش دارند عاملین واقعی این اقدام را از مجازات رهایی بخشند».

سخنگوی ایران ادعاهای بی اساس و سخیف بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در خصوص انفجارهای بوئنوس آیرس و مرتبط کردن آن به جمهوری را محکوم کرد.

قاسمی افزود: افکار عمومی جهانی را نسبت به جنایات روزافزون رژیم اشغالگر قدس در بشر در فلسطین جلب می نمائیم و از مجامع جهانی خواستار اقدام قاطع در جهت توقف کشتار افراد بی گناه در اشغالی، نقض حاکمیت ملی و و مکرر به و عربی، حمایت از جریان دولتی توسط سران این رژیم کودک کش هستیم.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/923293

خبر فوق مربوط به رسانه پارس نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم