خرید کتاب سکه طلا

نمایشگاه نوشت افزار ایرانی اسلامی در کانون پرورش فکری شاهین شهر برگزارشد

تاریخ دریافت خبر:
photo_2017-09-13_14-08-43کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شاهین شهر در آستانه بازگشایی مدارس و شروع سال تحصیلی جدید اقدام به برپایی نمایشگاه عرصه و فروش نوشت افزارهای ایرانی اسلامی و محصولات فرهنگی، هنری در این مرکز کرده است.

به گزارش صاحب نیوز؛ فریبا پسنده از برپایی نمایشگاه عرضه نوشت افزار و لوازم التحریر ایرانی و اسلامی و محصولات فرهنگی هنری در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شاهین شهر خبر داد و گفت: این نمایشگاه در آستانه بازگشایی مدارس به منظور سهولت دستیابی خانواده ها برای تهیه نوشت افزارهای ایرانی اسلامی و محصولات فرهنگی، هنری با کیفیت و کاملا ایرانی برگزار شده است.

مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شاهین شهر افزود: همه ساله بویژه در آستانه بازگشایی مدارس بسیاری از خانواده ها دغدغه تهیه نوشت افزارهای باکیفیت تولید داخل را دارند از طرفی نوشت افزارها و محصولات فرهنگی خارجی که اغلب کیفیت سطح پایین دارند و طرح های جلد آنان مغایر با فرهنگ ایرانی اسلامی کشورمان است بازار را اشباع کرده است.

وی افزود: بر همین اساس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از حدود پنج سال قبل تاکنون اقدام به تولید دفترهای مختلف با استفاده از گرافیکی چشم نواز در طراحی جلد کرده است تا علاوه بر زیبایی، ابزاری برای یادگیری کودکان و نوجوانان باشد.

پسنده افزود: مجموعه ای از 40 عنوان دفتر و نوشت افزار با نمادهای ایرانی اسلامی با تصویرسازی کتاب های منتشر شده کانون، حکایت ها و داستان های ایرانی، محیط زیست، میراث فرهنگی، طبیعت ایران، آثار باستانی، شخصیت های تاریخی، فرهنگی و حماسی و … از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر تا مورد استفاده دانش آموزان قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: امسال در طراحی دفترها به طور چشمگیری مساله آموزش مهارتهای زندگی، بهداشت فردی و مسایل زیست محیطی به ویژه مساله آب، حفاظت از گونه های جانوری رو به انقراض مانند پلنگ ایرانی و مراقبت از جنگل ها مورد توجه قرار داده شده است.

انتهای پیام/ شاهین پرس/گ.ف