کتاب سکه های ماشینی قاجار

برگزاری جشن ۶۵سالگی فرهاد آئیش در موزه امام علی(ع)

تاریخ دریافت خبر:
برگزاری جشن ۶۵سالگی فرهاد آئیش در موزه امام علی(ع)ویژه‌برنامه «تولد ماه» با جشن ۶۵ سالگی فرهاد آئیش با حضور جمعی از هنرمندان و علاقه‌مندان در موزه هنرهای دینی امام علی (ع) برگزار می‌شود.
به گزارش سینماخبر : به نقل از سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، بیست و هفتمین «تولد ماه» به مناسبت زادروز فرهاد آئیش بازیگر و کارگردان باسابقه تئاتر، سینما و تلویزیون شنبه ۲۵ شهریور ماه ساعت ۱۷:۳۰ با حضور جمعی از هنرمندان و علاقه مندان در موزه هنرهای دینی امام علی (ع) برگزار می شود.
آئیش سال ۱۳۳۱ در منطقه شمیران به دنیا آمد. دبستان و دبیرستان را در تهران گذراند و چند سال بعد به انگلستان و سپس به آمریکا سفر کرد و به آموختن فیلم سازی و عکاسی پرداخت. پس از مدتی به تئاتر علاقه مند شد و بیش از ۳۰ نمایشنامه به زبان های فارسی و انگلیسی بازی و کارگردانی کرد و بالاخره در سال ۱۳۷۶ به ایران بازگشت.

فیلم های سینمایی مکس، زندگی با چشمان بسته، پوپک و مش ماشالله و چک، نمایش های شب روی سنگفرش خیس، کرگدن و سقراط و سریال های قطار ابدی، شمس العماره، کلاه پهلوی، پرده نشین و دیوار به دیوار بخشی از کارنامه هنری فرهاد آئیش است.

علاقه مندان برای حضور در بیست و هفتمین تولد ماه می توانند به موزه هنرهای دینی امام علی (ع) واقع در خیابان ولی عصر (عج)، خیابان اسفندیار مراجعه کنند.