خرید سکه کلکسیونی

واگذاری مدیریت به مریوانی ها ویژگی برجسته جشنواره تئاتر مریوان

تاریخ دریافت خبر: دیدگاه بینندگان
شبستان از مریوان، مهدی شفیعی امروز (22 شهریور) در اختتامیه دوازدهمین دوره جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان که در سالن اجتماعات آموزش و پرورش مریوان برگزارشد، گفت: برگزاری جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی در نقطه صفر مرزی کشورمان حاکی از امن بودن این منطقه است.

وی با اشاره به اینکه مدیران نگاه خوبی نسبت به برگزاری جشنواره دارند، عنوان کرد: یکی از ویژگی های برجسته این دوره از جشنواره واگذاری مدیریت در همه بخش ها به مسئولان و هنرمندان شهر مریوان بود.

وی اظهارداشت: دبیر این جشنواره از هنرمندان خوش فکر مریوان هستند که در سال گذشته بعد از اختتامیه به عنوان دبیر انتخاب و همین باعث شد یک سال دبیرخانه جشنواره فعال شود.

مدیر کل هنرهای نمایشی وزارت ارشاد اضافه کرد: اگر شاهد حضور کشورهای خارجی و تعداد بیشتر گروه های داخلی در این دوره هستیم بخش مهمی از آن نتیجه مدیریت دبیر جشنواره بوده است.

فرماندار شهرستان مریوان هم در این مراسم با اشاره به اینکه از سال گذشته استارت برگزاری این دوره از جشنواره زده شد، گفت: وزیر سابق و فعلی نگاه مثبتی به جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی داشته و دارند.

محمد شفیعی با اشاره به اینکه مردم مریوان استقبال خوبی از اجرای نمایش ها داشتند، اظهارداشت: در شرایط خاصی و در آستانه تحولی در منطقه این جشنواره در مریوان برگزارشد.

وی بیان کرد: مریوان این ماه میزبان چند جشنواره ملی و بین المللی بود، که بی شک چنین برنامه هایی منجر به معرفی هر چه بیشتر این شهر مرزی به اقصی نقاط کشور و دنیا می شود.

وی ضمن تشکر از فعالیت اهالی رسانه ادامه داد: در چند ماه اخیر شور و هیجانی زیادی در انتشار اخبار بین خبرنگاران ایجاد شده بود.

پایان پیام/179
ضمیمه :

نظرات (0)

هنوز نظری نیامده ، شما اولین باشید

ارسال نظر

* اطلاعات مورد نیاز
1000