خرید سکه کلکسیونی

بازی My Time at Portia معرفی شد

تاریخ دریافت خبر: دیدگاه بینندگان
پلی‌استیشن 4 ویندوز اخبار بازی
بازی My Time at Portia معرفی شد

بازی My Time at Portia که از بازی Stardew Valley و آثار هایائو میازاکی الهام گرفته و در سبک نقش آفرینی جهان آزاد است، در وب سایت کیک استارتر معرفی شد.

طبق جدید ترین اخبار بازی، استودیو Pathea Games که پیش از این بازی Planet Explorers را روی پلتفرم های ویندوز، لینوکس و OS X منتشر کرده بود، در اقدامی جدید ترین محصول خود یعنی بازی My Time at Portia را معرفی و کمپین آن را در کیک استارتر آغاز کرد.

استودیو سازنده اعلام کرده است که بازی My Time at Portia تر کیبی از آثار هایائو میازاکی نظیر Castle in the Sky و Nausicaä of the Valley of the Wind، در کنار المان های گیم پلی بازی های Harvest Moon ،Stardew Valley ،Animal Crossing ،Dark Cloud 2, و Steambot Chronicles است. داستان این بازی از جایی آغاز می شود که شخصیت اصلی کار گاهی را در شهری که از دوران آخر الزمان عبور کرده و هم اکنون با آثار به جا مانده از آن دست و پنجه نرم می کند، به ارث می برد. بازیکنان می توانند با ساخت وسایل جدید و منحصر به فرد به بهبود جامعه کمک کرده و با ساکنین رابطه دوستانه بر قرار کنند. برای آشنایی بیشتر با بازی My Time at Portia که دارای ویژگی هایی از جمله ماهی گیری، کشاورزی، شخصی سازی شخصیت اصلی و کاوش سیا ه چال ها است، می توانید به پلی استیشن 4 و OS X برنامه ریزی شده است و در صورت جذب سرمایه بیشتر امکان امنتشار بازی روی پلتفرم های ایکس باکس وان، لینوکس و نینتندو سوییچ نیز وجود خواهد داشت.


نظرات (0)

هنوز نظری نیامده ، شما اولین باشید

ارسال نظر

* اطلاعات مورد نیاز
1000