کتاب سکه های ماشینی قاجار

تاریخ دریافت خبر:
خبرگزاری شبستان از استان هرمزگان، به مناسبت دهه امامت و ولایت، جشنواره فرهنگی هنری « اطاعات و ولایت» به همت کانون فرهنگی هنری جعفر آل محمد(ع) در روستای نصیرایی شهرستان میناب تدارک دیده شده بود که یکی از بخش های جذاب آن که مورد استقبال خانواده ها قرار گرفت، ویژه برنامه «یک روز با فرزندم» بود.

در قالب این برنامه، خانواده ها در کنار فرزندانشان که غالبا از اعضای کانون فرهنگی هنری بودند، در فضای بانشاط با یکدیگر در رشته های مختلف فرهنگی ورزشی شاد به رقابت پرداختند.

چمل نژاد، مدیرمسئول کانون جعفر آل محمد(ع) در حاشیه اجرای این برنامه عنوان کرد: در این برنامه خانواده ها در کنار فرزندان خود به انجام فعالیت ها و مسابقات فرهنگی ورزشی می پردازند.

وی، ایجاد فضای بانشاط، شاد و مفرح برای همه افراد خانواده در جوار مسجد را از اهداف برگزاری این برنامه برشمرد و افزود: در قالب برنامه ها و مسابقات فرهنگی ورزشی، مباحث اخلاقی و آموزه های دینی نیز به کودکان و نوجوانان آموزش داده می شود.

«دوچرخه سواری» ویژه پسران دانش آموز مقطع ابتدایی، «طناب زنی» ویژه دختران دانش آموز مقطع ابتدایی، «بادکنکی» ویژه دختران نونهال، «چشم بند» ویژه پدران و پسران نونهالشان، «خرماخوری» ویژه جوانان» و «چندگانه» ویژه پدران ازجمله مسابقات ورزشی این برنامه بود.

گفتنی است؛ در پایان این برنامه مفرح و جذاب، از برترین های رشته های مختلف فرهنگی و وزرشی با اهدا جوایزی تجلیل به عمل آمد.

پایان پیام/88
ضمیمه :