ایران آنتیک

مزایده فساد

تاریخ دریافت خبر:

محمدرضامحمدی جرقویه ای>

نمی دانم تا حالا برای شما هم اتفاق افتاده یا نه؟ دارید تو خیابان راه میروید ناگهان چشمتان به لباسی در پشت ویترین می افتد که چند روز پیش شبیه به ان را خریده اید ، بدون اینکه قصد خرید داشته باشید و فقط برای اینکه ببینید کلاه سرتان نرفته وارد مغازه می شوید و قیمت لباس را می پرسید و بمحض اینکه جواب را شنیدید قصد برگشت دارید که مغازه دار شما را ول نمیکند!!

مغازه دار: اگر خواستید تخفیف هم می دهیم!!

شما: ممنونم ، اگر....

مغازه دار : اگر از رنگش خوشتون نیومده رنگهای دیگر هم داریم. و چند رنگ مختلف روی پیشخوان مغازه جلو شما ولو می کند!!!

شما: ممنونم، اگر...

مغازه دار:نگران سایز نباشید همه نوع سایزی داریم!! و بعد سایز های مختلف را جلو شما میگذارد

شما: ممنون،اگر...

مغازه دار: البته امروز یک بار جنس هم از ترکیه برامون اومده، و تازگی مد شده،میخواید پرو بفرمایید؟ و بعد روی همان پیشخوان چند دست لباس دیگر ولوو می کند و شما بیشتر غرق می شوید و خجالت می کشید بگویید به پیر به پیغمبر !! من قصد خرید نداشته و ندارم و نخواهم داشت، لذا به شگرد همیشگی و کلیشه ای متوسل شده و با خجالت می گویید: من با اجازتون یک دوری بزنم !! ببخشید شما تا ساعت چند باز هستید؟

شخص متفرقه دوم: بله برادرم این تجربه برای همه ماها اتفاق افتاده است، منظور؟

شخص متفرقه اول (نویسنده): سالها بود دکترم توصیه کرده بود سراغ روزنامه و رسانه نروم و من هم برای حفظ سلامتی و پرهیز از تشویش و استرس سالها بود به این توصیه عمل می کردم و حتی شاید باورتان نشود که در خانه تکانی هم برای تمیز کردن شیشه کاغذ سفید میخریدم نه روزنامه باطله!!! تا اینکه به قصد خواندن جوک وارد اینترنت شدم و سایتی به نام پیشخوان دیدم و ناخواسته ان را باز کردم دیدم روزنامه های کشور در این سایتند!! روزنامه اولی خبر از اختلاس چهل میلیارد تومانی می داد من هم سریع از ان روزنامه گذشتم دیدم دومی رقم را بالاتر برده محل نگذاشتم دیدم چهارمی از فیش حقوقی ٥٠ میلیون تومان خبر می داد و پنجمی از پاداش ٢٥٠ میلیون تومانی یکی از مدیران ، امدم از صفحه اینترنت خارج شوم دستم خورد روزنامه دیگری باز شد که می گفت فیش حقوقی که چیزی نیست ، مدیر عامل فلان بانک را که گرفته ایم، فسادش بسیار بیشتر از فیش های حقوقی بوده و چند سیاستمدار هم با او همدست بوده اند، دیگر واقعا داشت حالم بد می شد ، امدم صفحه را ببندم پیام داد ایا می خواهید با عضویت در سایت ما از اخبار روز مطلع شوید؟

شخص متفرقه دوم: تو چه پاسخی دادی؟

شخص متفرقه اول( نویسنده): نوشتم ببخشید شما تا چه ساعتی باز هستید؟ یک دوری میزنم و برمیگردم!!!!!!!+ 0
مخالفم - 0