خرید کتاب سکه طلا

افتتاح نمایشگاه نوشت افزار ایرانی اسلامی

تاریخ دریافت خبر:
مراسم افتتاحیه پنجمین نمایشگاه ایران نوشت با حضور مسئولین فرهنگی، خانواده محترم شهدا و اهالی رسانه در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.

شعار سال: مجمع نوشت‌افزار ایرانی اسلامی به منظور جریان‌سازی مصرف نوشت‌افزار ایرانی برای دانش‌آموزان و توزیع این محصولات در سراسر کشور در نظر دارد پنجمین نمایشگاه ایران‌نوشت را برگزار نماید.

این نمایشگاه با حضور تولیدکنندگان نوشت‌افزار اسلامی ایرانی از تاریخ 14 تا 31 شهریور ماه سال جاری در سالن آفرینش‌های ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود و برپایی نشست‌های تخصصی با حضور اساتید این حوزه، چهره‌های شاخص فرهنگی، مجری‌ها و شخصیت‌های محبوب تلویزیونی همانند شکرستان و کلاه قرمزی از دیگر برنامه‌های این نمایشگاه می‌باشد.

مراسم افتتاحیه پنجمین نمایشگاه ایران نوشت با حضور مسئولین فرهنگی، خانواده محترم شهدا و اهالی رسانه ساعت 10 صبح روز سه شنبه 14 شهریور ماه در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب برگزار می‌شود.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری میزان، تاریخ 17 شهریور 96، کد مطلب: 345811: www.mizanonline.ir