خرید سکه کلکسیونی

اورژانس بیمارستان های تامین اجتماعی تهران در ارزیابی ها نمره خوبی کسب کردند

تاریخ دریافت خبر: دیدگاه بینندگان
اورژانس بیمارستان های تامین اجتماعی تهران در ارزیابی ها نمره خوبی کسب کردندمدیر کل درمان تامین اجتماعی استان تهران از امتیاز بالای واحد اورژانس بیمارستان‌های تابعه این مدیریت در میان مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر محمد تقی خسروانی مقدم در جلسه کمیته های بیمه و درمان خانه های کارگر که مدیر کل دفتر بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی نیز حضور داشت، گفت: تمامی بیمارستان های تحت پوشش اداره کل درمان تامین اجتماعی تهران در ارزشیابی اعتبارسنجی مقام نخست را کسب کردند.
وی افزود: نتایج ارزشیابی تیم اعتباربخشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی حاکی از ارائه خدمات مناسب و مطلوب است که بر این اساس، تمامی بیمارستان های تابعه این اداره کل نمره ارزشیابی خوبی را کسب کرده اند.
دکتر خسروانی مقدم اظهار داشت: بی تردید این موفقیت مرهون زحمات و تلاش های تمامی کارکنان شاغل در سطح بیمارستان ها و مراکز درمانی تابعه است .
مدیرکل درمان تامین اجتماعی استان تهران گفت: علاوه بر این در ارزیابی به عمل آمده، عملکرد واحد های اورژانس مراکز درمانی تابعه این اداره کل نیز از میانگین امتیاز واحد های اورژانس در دانشگاه های مربوطه بالاتر بوده است.
دکتر خسروانی مقدم افزود: بر همین اساس اورژانس بیمارستان های تامین اجتماعی فیاض بخش ، 15 خرداد ورامین ، شریعت رضوی در استان تهران نیز بالاترین امتیاز را در سطح اورژانس بیمارستان های تامین اجتماعی با توجه به تعداد تخت بیمارستانی کسب کرده اند.
در ادامه این جلسه، حسن صادقی عضو کمیته بیمه و درمان هیئت امنای سازمان تامین اجتماعی
با اشاره به اهمیت تقویت جایگاه سه جانبه گرایی، گفت: مشارکت حداکثری تشکل ها (کارگری و کارفرمایی) در تصمیم گیری های مربوط به درمان بیمه شدگان یک خواسته است و مدیران سازمان تامین اجتماعی نیز در این راستا گام هایی برداشته اند.
صادقی افزود: امروز در اینجا جمع شدیم تا با همفکری و اتخاذ یک سیاست واحد مطالبات خود را در زمینه درمان کارگران و بازنشستگان، مطرح کنیم.
گفتنی است در پایان مراسم حسن صادقی عضو کمیته بیمه و درمان هیئت امنای سازمان تامین اجتماعی با اهداء لوح از تلاشهای دکتر خسروانی مقدم مدیر کل درمان تامین اجتماعی استان تهران تقدیر کرد.


نظرات (0)

هنوز نظری نیامده ، شما اولین باشید

ارسال نظر

* اطلاعات مورد نیاز
1000