ایران آنتیک

کادر فنی کشتی آزاد در آستانه تغییر

تاریخ دریافت خبر:
جهان نیوز به نقل ازمهر، تیم ملی کشتی آزاد ایران با تک مدال طلای حسن یزدانی و البته حذف ۷ ملی پوش کشورمان در رقابتهای جهانی ۲۰۱۷ فرانسه به جایگاه نهم دنیا سقوط کرد تا یکی از بدترین نتایج تاریخ این رشته در چهار دهه گذشته مسابقات جهانی را رقم بزند.

در این خصوص شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد نیز در انتظار گزارش و مستندات کادر فنی تیم اعزامی به رقابتهای جهانی است تا هر چه سریعتر دلایل این ناکامی را بررسی و تصمیمات لازم را برای رفع نواقص موجود اتخاذ کند. آنچه مسلم است عملکرد فنی و تاکتیکی اعضای کادر فنی نیز به هیچ عنوان راضی کننده نبوده و گفته می شود یکی از پس لرزه های ناکامی در فرانسه، تغییر اساسی در جمع اعضای کادر فنی است.

به گفته یکی از اعضای شورای فنی، عملکرد دو نفر از مربیان تیم ملی کشتی آزاد در جهانی فرانسه به هیچ عنوان قابل قبول نبوده و حتی پیش از اعزام تیم به این مسابقات نیز حرف وحدیث هایی برای تغییر این دو مربی وجود داشته است.
البته برخی تصمیمات شورای فنی در اعلام ترکیب تیم اعزامی به فرانسه نیز باعث انتقاد اهالی کشتی شده که همین موضوع پای شورای فنی را هم به ناکامی ملی پوشان باز کرده است. به همین دلیل اعضای شورای فنی برای مبری شدن از هرگونه اتهام اشتباه و قصور در باخت سنگین تیم ایران، بدون هیچ تعارف و چشم پوشی به وضعیت کادر فنی و بررسی دلایل شکست، خواهند پرداخت.

به هر حال طی روزهای آتی نشست ویژه شورای فنی کشتی آزاد برگزار و به گفته یکی از اعضای همین شورا، تغییرات محسوسی در جمع کادر فنی تیم ملی مطرح و اعمال خواهد شد.

   شورای کادر کشتی آزاد اعضای فرانسه

لینک کوتاه: betanews.ir/n/892826

مشاهده لینک منبع

گزارش:

منبع خبر (جهان نیوز) است و جستجوگر هوشمند بتانیوز هیچگونه مسئولیتی در برابر محتوای آن ندارد.

اگر به محتوای خبر «کادر فنی کشتی آزاد در آستانه تغییر» اعتراض دارید می توانید از طریق بخش تماس با ما گزارش کنید.