کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
رفع گره های ترافیکی محور ایلام مهران تا اربعین گره های ترافیکی محور ایلام-مهران تا اربعین رفع می شود تین‌نیوز |

گره های ترافیکی محور ایلام-مهران تا اربعین رفع می شود.

به گزارش تین نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی استان ایلام مدیر کل راه وشهرسازی استان در بازدید از محور ایلام-مهران ضمن تاکید بر تسریع در اجرای پروژه های چهارخطه محور ایلام- مهران بر رفع گره های ترافیکی این محور تاکید کرد.

میرجعفریان با اشاره به اینکه در کل محور ایلام مهران عملیات راه سازی در جریان است گفت: برنامه اداره کل راه وشهرسازی تا اربعین سال جاری این است که حدود 30 کیلومتر این محور چهار خطه شده و زیر بار ترافیک برود و نقاط حساس (قوص های قائم و پیچهای پر حادثه ) حذف گردد.

وی افزود: هم اکنون سه شرکت پیمانکاری در سه قطعه این محور مشغول عملیات چهار خطه کردن این محور هستند و برای این منظور عملیاتهای عظیم خاکبرداری، خاکریزی، تعریض و احداث پلهای بزرگ و کوچک ، حفر تونل ، احداث دیوار محافظ، زیر سازی و آسفالت و... در جای جای این محور قابل مشاهده است و سعی و تلاش همه مجموعه راه وشهرسازی و شرکتهای پیمانکار این است که طبق برنامه بزرگراه ایلام- مهران به بهره برداری برسد.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/867199

خبر فوق مربوط به رسانه تین نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم