خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:

محمود قنبری روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: دکتر روحانی و گروه خدمتگزار دولت دوازدهم از اکنون برای رفع مشکلات کشور برنامه های جامعی را تدوین کردند و در چهار سال آینده شاهد افزایش رونق و آبادانی در ایران اسلامی خواهیم بود.
وی خاطرنشان کرد: وزیران پیشنهادی دولت جدید با روحیه خودباوری و اطمینان از رفع مشکلات کشور رایزنی های فشرده‌ای را برای اخذ رای اعتماد به نمایندگان مجلس آغاز کرده‌اند.
وی اضافه کرد: مجلس شورای اسلامی با وحدت و همدلی به وزیران پیشنهادی رای اعتماد خواهد داد و اولین قدم برای رفع مشکلات کشور از سوی این نهاد ارزشی برداشته می شود.
قنبری اضافه کرد: محرومیت زدایی و افزایش رفاه اقتصادی وظیفه کارگزارن نظام جمهوری اسلامی در نقاط مختلف کشور است و در چهارسال آینده و با افزایش هم افزایی مدیران دستگاه های اجرایی شاهد کاهش بیش ازپیش نرخ بیکاری در استان سمنان خواهیم بود.
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان گفت: در دولت یازدهم اقدامات ارزشمندی برای رفع مشکلات کشور انجام شده است و با ارایه تسهیلات رونق تولید و با برقراری ارتباط تجاری و اقتصادی با بسیاری از کشورهای جهان ، شاهد کاهش آمار بیکاری در ایران اسلامی بوده ایم.
وی تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی باید به معنی واقعی در کشور اجرایی شود و توانمندسازی جوامع روستایی و بهره گیری از ظرفیت های نیروی انسانی جوان و کاردان یکی ازمعیارهای اصلی اجرای این برنامه راهبردی در کشور است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان اضافه کرد: همدلی مسوولان و مردم باید به عنوان یک رویکرد اجتناب‌ناپذیر مدنظر آحاد جامعه قرار گیرد و کاهش نرخ بیکاری در کشور باید به دور از رویکرد حزبی و جناحی در ایران اسلامی انجام شود.
به گزارش ایرنا، در دولت تدبیر و امید در استان سمنان 87 طرح با سرمایه گذاری 6 هزار و 575 میلیارد تومان تفاهم نامه اجرای طرح های مختلف با بخش خصوصی منعقد شده است.
در استان سمنان بیش از هزار و 800 واحد تولیدی و صنعتی وجود دارد که سهم 38 درصدی در اشتغال این استان دارد، سال 95 از استان سمنان بیش از 323 هزار تن کالا با ارزآوری 143 میلیون و 405 هزار و 816 دلار صادر شده است که از نظر ارزش دلاری در مقایسه با سال 94 حدود 17 درصد افزایش داشت.
رئیس جمهوری سه شنبه 17 مرداد ماه فهرست 17 وزیر پیشنهادی را به مجلس شورای اسلامی ارایه کرد و بررسی برنامه وزرا برای رای اعتماد در صحن علنی مجلس شورای اسلامی از سه شنبه 24 مرداد 96 آغاز می شود.
7339/6103 خبرنگار: محمدرضا یوسف نژاد ** انتشار دهنده : مصطفی دهقان
برای آگاهی از تازه‌ترین اخبار و رویدادها در استان سمنان به نشانی [email protected] کانال اخبار ایرنا سمنان مراجعه کنید.

انتهای پیام /*

لینک کوتاه: betanews.ir/n/867182

خبر فوق مربوط به رسانه ایرنا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم