خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:

معاون پارلمانی رییس‌جمهور تاکید کرد: ما تمام و کمال تلاش می‌کنیم تا همه وزرای معرفی شده رای اعتماد مجلس را کسب کنند.

حسینعلی امیری در رابطه با رایزنی های صورت گرفته میان وزرای پیشنهادی با نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: برنامه ریزی های خوبی با همکاری و همراهی رییس مجلس، هیات رییسه مجلس و روسای فراکسیون های مجلس داشته ایم.

معاون پارلمانی رییس جمهور با بیان اینکه احساس می کنیم که شرایط و روابط خوبی میان مجلس و دولت وجود دارد، تصریح کرد: امیدواریم هر ۱۷ وزیر معرفی شده از سوی آقای رییس جمهور بتوانند اعتماد نمایندگان را جلب کنند و دولت هم تمامی تلاش خود را برای رسیدن به این مساله انجام خواهند داد.

امیری در پاسخ به این سوال که وزیر پیشنهادی علوم چه زمانی معرفی خواهد شد؟ خاطرنشان کرد: گزینه پیشنهادی وزارت علوم در حال بررسی است و نمی توانم زمان دقیقی برای معرفی وزیر پیشنهادی مطرح کنم. آقای رییس جمهور در حال بررسی و انتخاب بهترین گزینه برای وزارت علوم است.

او در پاسخ به این سوال که آیا احتمال معرفی وزیر زن برای تصدی وزارت علوم وجود دارد؟ ابراز داشت: تنها نکته ای که در این باره می توانم بگویم این است که موضوع وزیر علوم در حال بررسی است و باید اندکی در این باره صبر کنیم.

معاون پارلمانی رییس جمهور در پاسخ به این سوال که برخی از رسانه ها مدعی شده اند که رییس جمهور از چند وزیر معرفی شده حمایت نمی کند و تعیین و تکلیف آنها را به مجلس سپرده است. این مساله تا چه اندازه صحت دارد؟ بیان کرد: خیر. وقتی آقای روحانی در بررسی هایشان به این جمع بندی رسیده اند که با ترکیب معرفی شده به عنوان هیات دولت می تواند برنامه هایش را اجرا کند و این به معنای حمایت از آنها است. بنابراین ما تمام و کمال تلاش می کنیم تا تمامی وزرای معرفی شده رای اعتماد را از مجلس کسب کنند.

2727

لینک کوتاه: betanews.ir/n/867180

خبر فوق مربوط به رسانه خبر آنلاین می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم