خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:

هم رسان: طی کنفرانس SIGGRAPH 2017 در هفته جاری شرکت Neurable یک بازی جدید واقعیت مجازی قابل کنترل با مغز را منتشر کرد. این بازی دیدگاهی جدید درباره آنچه که می توان از فنّاوری آینده انتظار داشت را ارائه می دهد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از رایانه ای فعالیت دارد که این رابط ها با استفاده از الکترودهایی برای ثبت سیگنال های موجود در مغز و همچنین نرم افزاری برای برگرداندن سیگنال ها به کارهایی که قادر به کنترل مجموعه وسیعی از اپلیکیشن ها و سخت افزارها مانند اندام های روباتیک، نرم افزارهای رایانه ای و غیره هستند، کنترل مغزی را ممکن می سازند.
چشم انداز Neurable، ایجاد دنیایی بدون محدودیت است. رابط رایانه ای مغزی ما به کاربران اجازه می دهد که با استفاده از فعالیت های مغزی خود نرم افزارها و دستگاه ها را کنترل کنند. از آنجایی که در عصر ارتباط بین دنیای فیزیکی و دنیای دیجیتالی قرار داریم، به رویکرد جدید در ارتباط بین انسان و رایانه قرار داریم. شرکت Neurable نرم افزارها و راه حل هایی طراحی می کند که به عنوان توسعه طبیعی از مغز ما عمل می کند و امکانات جدیدی را برای توانمندسازی انسان فراهم می آورد.

رویکرد شرکت مذکور علمی و بر اساس رشته های مختلف است که عناصر مختلف عصب شناسی، زیست شناسی، آمار، یادگیری ماشینی و طراحی را در هم ترکیب می کند تا یک رابط کاربری نهایی را ایجاد کند. بالاخره Neurable توانست واقعیت ترکیبی را با قابلیتی کامل و بی نقص به واقعیت تبدیل کند.
آنها یک بازی وقعیت مجازی به نام Awakening ارائه کرده اند که باید با مغز خود آن را بازی کنید. در این بازی، شما می توانید موارد مختلف را با مغز خود انتخاب کنید، لیزرها را خاموش کنید و یک سگ روبات را به یک حیوان بالونی تبدیل کنید این بازی یک تجربه کاملاً بدون دست و بدون هیچ گونه دسته کنترلری است.
در این بازی شما در نقش کودکی هستید که در داخل یک سلول بیدار می شوید و تلاش می کنید تا از آزمایشگاه دولت فرار کنید. در اطراف شما چیزهایی مانند آجرهای خانه سازی وجود دارد که طبیعتاً بچه ها با آنها بازی می کنند. زمانی که توجه خود را بر روی چیزی متمرکز می کنید، می توانید با آن ارتباط برقرار کنید و سپس می توانید نشانه هایی بری فرار از داخل اتاق پیدا کنید. بعد از آن وارد اتاق دیگری می شوید و با روبات ها می جنگید و کارهای دیگری انجام می دهید. تمامی کارها از جمله حرکت، برداشتن اشیاء و مبارزه با روبات ها، همگی بدون استفاده از دست انجام می شود.”

لینک کوتاه: betanews.ir/n/867157

خبر فوق مربوط به رسانه هم رسان می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم