کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
جهان نیوز به نقل از خبرآنلاین، با بازگشت امید ابراهیمی و فرشید اسماعیلی و حضور جباری و فرشید باقری روی نیمکت استقلال با تراکم بازیکن در میانه میدان مواجه خواهد شد. استقلال در فصل قبل مشکلات زیادی در خط میانی خود داشت و غیبت امید ابراهیمی و فرشید باقری باعث شد تا آبی پوشان بدترین نتیجه تاریخ خود را در لیگ قهرمانان آسیا به دست آورند. اما تیم آبی پوش پایتخت در فصل جاری بسیار پر مهره شده است به ویژه در خط میانی که سرمربی تیم کار بسیار سختی برای انتخاب سه بازیکن اصلی دارد. منصوریان در فصل جاری رقابت های لیگ برتر از مثلث سرور جپاروف، روزبه چشمی و داریوش شجاعیان استفاده کرده که هر سه بازیکن تا حدودی انتظارات را برآورده کرده اند و آماده نشان داده اند.

استقلال سه بازیکن آسیب دیده در میانه میدان دارد که با بازگشت آنها شرایط خط میانی عجیب خواهد شد. امید ابراهیمی یکی از تاثیرگذارترین و کلیدی ترین بازیکنان استقلال در دو سه فصل اخیر بوده است و اگر به شرایط بازی برسد بسیار بعید است که نیمکت نشین شود و در این صورت باید دید که آیا منصوریان بازیکن آماده و پرتلاشی مانند روزبه چشمی را نیمکت نشین می کند یا نه. فرشید باقری یکی دیگر از هافبک های خوب و باکیفیت استقلال است که فصل قبل جزو بهترین های لیگ بود. او هم از هفته چهارم به شرایط بازی می رسد و می تواند برای آبی پوشان به میدان رود اما با توجه به آمادگی جپاروف و شجاعیان و حضور جباری بر روی نیمکت شاید فرصت بازی به این بازیکن بسیار کم برسد. استقلال می تواند از دو ترکیب کاملا متفاوت در میانه میدان خود استفاده کند و باید دید که سرمربی این تیم چه راهکارهای برای به بازی گرفتن هافبک های زیاد تیمش دارد.

   استقلال بازیکن میدان بازی فرشید نیمکت

لینک کوتاه: betanews.ir/n/867145

خبر فوق مربوط به رسانه جهان نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم