کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
مدیرعامل اتحادیه سراسری تعاونی های تخصصی فولاد و معدن با اشاره به اینکه طی 10 روز گذشته قیمت فولاد به 2800 تومان رسیده ...

مدیرعامل اتحادیه سراسری تعاونی های تخصصی فولاد و معدن با اشاره به اینکه طی 10 روز گذشته قیمت فولاد به 2800 تومان رسیده است گفت: افزایش قیمت مسکن نداریم. چرا که در این بخش رکود حاکم است.

فاضل همامی، مدیرعامل اتحادیه سراسری تعاونی های تخصصی فولاد و معدن در حاشیه نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان درباره سهم بخش تعاون گفت: سهم بخش تعاون باید از حدود 7 درصد به 25 درصد برسد و با توجه به اطلاعات موجود، اجرای طرح تحول تا حد زیادی پیش رفته است.

وی به اهداف 7گانه بخش تعاون اشاره و ایجاد تعاملات شبکه های تعاونی ها از اهداف طرح تحول بخش تعاون دانست و گفت: تعاونی ها در کشور حدود 300 هزار فرصت شغلی ایجاد کرده اند که ایجاد ارتباط مستقیم بین آنان برای رفع نیاز منجر به توسعه این بخش و در نتیجه اشتغال زایی بیشتر خواهد شد.

مدیرعامل اتحادیه سراسری تعاونی های تخصصی فولاد و معدن در ادامه درباره بازار مسکن و افزایش قیمت فولاد گفت: طی 10روز گذشته قیمت فولاد از 1650 به 2هزار و 800 تومان رسیده است اما با توجه به اینکه ساخت و ساز راکد است افزایش قیمت مسکن امکان پذیر نیست. البته برگزاری نمایشگاهی مانند صنعت و ساختمان توانسته ارتباط بسیار قوی بین بخش های مختلف ساختمانی ایجاد کند.

همامی با بیان اینکه تنها در صورتی قیمت مسکن افزایش می یابد که شاهد جهتش قیمتی باشیم گفت:42 درصد شاغلین بخش تعاون را تعاونی های تولیدی تحت پوشش دارند به طوری که تعاونی های کشاورزی و صنعتی بیشترین تعداد تعاونی ها را در این بخش به خود اختصاص داده اند.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/867137

خبر فوق مربوط به رسانه ایران جیب می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم