کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
هتل بین المللی ترامپ در چهارماه نخست سال ۲۰۱۷ میلادی، سود نجومی سرسام آوری را رقم زد بطوریکه موضوع "تقابل منافع"و احتمال سوء استفاده رئیس جمهور آمریکا از جایگاهش می تواند به برخورد جدیدی منجر شود.
درآمد نجومی هتل ترامپ اتاق خبر 24:
هتل ترامپ در چهار ماهه نخست سال جاری توانسته سود هنگفتی حدود دو میلیون دلار را رکورد برند درحالیکه انتظار می رفت با زیان دو میلیون دلاری مواجه شود.
 
دستیابی به چنین سود سرشاری در نتیجه قیمت های غیر واقعی بوده که از سوی میهمانان در ازای اجاره اتاق ها پرداخت شده است. این در حالی است که اعضای حکومت ترامپ بطور موقت یا دائم در هتل اقامت می کنند و اضافه بر آن هزینه های دیگری نیز در ازای مواد غذایی، نوشابه، اتاق نشست، بار و رستوران می پردازند.
 
براساس گزارش واشنگتن پست از زمان ورود ترامپ به کاخ سفید از ژانویه گذشته تاکنون این هتل مرکز اصلی جمهوریخواهان محسوب می شود.
 
قیمت هر اتاق این هتل طی سال جاری در ازای هر شب بالغ بر ۶۵۲.۹۸ دلار بوده، در حالی که در مقایسه با هتل های لوکس و رقیبی مانند " فور سیزونز " و "ویلارد" که درازای هر شی حدود ۴۹۵ دلار دریافت می کنند، مبلغ بسیار بالایی است.
 
دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا پس از پیروزی خود در انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد، به منظور جلوگیری از "تقابل منافع" و تمرکز بر روی ریاست جمهوری مدیریت شرکت ها و پروژه های تجاری اش را واگذار می کند.
 
 

لینک کوتاه: betanews.ir/n/867135

خبر فوق مربوط به رسانه اتاق خبر می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم