خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
semnan

مسئول بسیج دانشجویی استان سمنان ظهر امروز 22 مردادماه 96 با رئیس و معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان دیدار و گفت و گو کرد.

دهرویه مسئول بسیج دانشجویی استان سمنان، ضمن قدردانی از همراهی و حمایت رئیس دانشگاه در اجرای موفق برنامه های بسیج دانشجویی، خاطر نشان کرد: اجرای موفق برنامه های بزرگ و حجیم بسیج دانشجویی همچون طرح ولایت، اردوهای جهادی، راهیان نور با حمایت های مسئولین دانشگاه ها انجام می شود.

مسئول بسیج دانشجویی در این دیدار ضمن ارائه گزارش فعالیت های صورت گرفته، در پایان سخنان خود از رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان خواست تا با همکاری هم، بیش از پیش در اجرای برنامه های مختلف در این دانشگاه قدم برداشته و موجب تعالی، رشد و شکوفایی ذهنی دانشجویان، این سرمایه های کشور را فراهم گردد.

دکتر شادنوش رئیس دانشگاه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رشادت ها و ایثارگری های بسیجیان در دوران هشت سال دفاع مقدس، با اشاره به برگزاری دومین اجلاسیه شهدای بهداشت و درمان استان سمنان، بیان داشت: در شهریور سال جاری دومین اجلاسیه شهدای بهداشت و درمان استان سمنان به همت امورایثارکران دانشگاه برگزار می گردد.

وی با اشاره به فعالیت سه تشکل بسیج دانشجویی، بسیج اساتید و بسیج کارکنان دراین دانشگاه، افزود: شورای فرهنگی دانشگاه تعامل و همکاری سازنده ای با تشکل های فعال بسیج دراین دانشگاه دارد.

رئیس دانشگاه با اشاره به فعالیت های ارزشمند بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، خاطر نشان کرد: در این مدت سعی شده است تا دانشجویان با سلایق و گرایش های مختلف، با همدلی در کنار هم برنامه های مختلف فرهنگی دانشگاه را از جمله اردوی جهادی، راهیان نور و اردوهای سیاحتی فرهنگی را برگزار نمایند که این نحوه فعالیت برکات زیادی را برای فضای فرهنگی دانشگاه داشته است.

دکتر مهدی شادنوش اظهار خرسندی کرد و گفت: امیدوارم با تعامل و همکاری های سازنده و علمی در زمینه های فرهنگی بتوانیم گامهای اساسی در تحقق اهداف والای انقلاب اسلامی در حوزه های فرهنگی، آموزشی و پژوهشی برداریم.

شایان ذکر است: در این جلسه دکتر حاج حسنی معاون دانشجویی فرهنگی و مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه نیز حضور داشتند.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/867125

خبر فوق مربوط به رسانه مفدا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم