خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:

به گزارش خبرنگار ایرنا، معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش کردستان در آئین افتتاحیه این دوره آموزشی، بزرگترین سرمایه گذاری را دانش و محور دانش انسان عنوان کرد و افزود: بها دادن به نیروی انسانی زمینه ساز توسعه همه جانبه در جامعه است.
طالب محمدی با تاکید بر توانمند سازی نیروی انسانی در آموزش و پرورش گفت: فلسفه وجودی هر انسانی رسیدن به هدف با داشتن برنامه و فعالیت های مفید است و بدون نیروی انسانی توانمند نیز این هدف تحقق پذیر نخواهد بود.
وی با بیان اینکه هدف اساسی خلقت بشر و مصداق عینی تبلور استعدادهای انسان، آموزش و پرورش است، اظهار کرد: خداوند استعدادهایی در وجود بشر به ودیعه نهاده که باید زمینه بروز و پرورش این استعدادها فراهم شود و آموزش و پرورش نیز این مهم را انجام خواهد داد.
معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش کردستان افزود: عناصر مهمی چون کتاب، تجهیزات، امکانات و فضاهای آموزشی نقش مهمی در پیشبرد اهداف آموزشی و پرورشی دارند و در این میان نقش معلم به عنوان عنصر اصلی تعلیم و تربیت مهم است و اگر معلمان ما توانمند باشند می توان به اهداف تعلیم و تربیت دست یافت.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به بیان اهداف برگزاری دوره آموزشی کتب جدیدالتالیف پایه یازدهم دروس فنی و حرفه ای پرداخت و باز آموزی علمی و بررسی تحلیل و روش تدریس پودمان مهارتی رشته های فنی و حرفه ای را از اهداف تشکیل چنین دوره هایی عنوان کرد.
دوره متمرکز کشوری دروس کاشت گیاهان زارعی و تولید و آماده سازی گیاهان دارویی شاخه فنی و حرفه ای پایه یازدهم 22 تا 24 مرداد جاری در هنرستان کشاورزی شهید نصری و اردوگاه شهید سلیمان خاطر سنندج جریان دارد.
**خبرنگار: افسانه گلباغی**انتشاردهنده: عبدالله رحمانی
7348/ 3020

انتهای پیام /*

لینک کوتاه: betanews.ir/n/867122

خبر فوق مربوط به رسانه ایرنا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم