کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
دکتر سلطانی‌فر به خوبی از دیپلماسی ورزشی برای پیشرفت ورزش کشور استفاده کرد بانوی شطرنج باز تیم ملی ایران گفت: بعد از به ثمر رسیدن برجام و ارتباطات خوبی که بین ایران و دیگر کشورها برقرار شد، دکتر سلطانی‌فر به خوبی توانست از این دیپلماسی ورزشی استفاده کند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، سارا خادم الشریعه بانوی شطرنج باز تیم ملی ایران درخصوص انتخاب مجدد دکتر مسعود سلطانی فر به عنوان وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان از سوی دکتر روحانی صحبت کرد.

خادم الشریعه در گفتگو با خبرنگار برنا با اشاره به این انتخاب اظهار داشت: دکتر سلطانی فر زمانی که به عنوان وزیر ورزش دولت یازدهم از سوی دکتر روحانی انتخاب شد یکی از برنامه های اصلی خود را توجه به ورزش بانوان عنوان کرد و در این چند ماهی که در وزارت ورزش حضور داشتند با توجه به همه مشکلات اقتصادی که وجود داشت بسیاری از برنامه های خود را اجرایی کردند. ورزش بانوان در این مدت به شکوفایی رسید و بانوان ما در خیلی از رشته های ورزشی استعدادهای خود را شکوفا کردند.

وی در ادامه افزود: بعد از به ثمر رسیدن برجام و ارتباطات خوبی که بین ایران و دیگر کشورها برقرار شد، دکتر سلطانی فر به خوبی توانست از این دیپلماسی ورزشی استفاده کند و توانستیم در کشور چندین رویداد بین المللی را میزبانی کنیم که این موضوع در سالیان گذشته اتفاق نیفتاده بود. برگزاری رقابت های جام جهانی شطرنج بانوان در ایران یک نمونه از این موفقیت ها بود که همه شطرنج بازانی که به ایران آمده بودند از میزبانی ما رضایت داشتند.

بانوی شطرنج باز تیم ملی ایران خاطرنشان کرد: حالا که امید به ورزش کشور بازگشته و در این مدت شاهد اتفاقات خوبی در بسیاری از رشته ها بودیم از نمایندگان مجلس می خواهم که با رای بالا دکتر سلطانی فر را راهی وزارت ورزش و جوانان کنند.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/867121

خبر فوق مربوط به رسانه خبرگزاری برنا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم