کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
خبرگزاری فارس: زیدان: پنالتی را نمی‌دانم اما کارت دوم کریس ابلهانه بود

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا از عملکرد داور بی تجربه بازی مقابل بارسلونا انتقاد کرد و گفت: پنالتی را نمی‌دانم اما کارت دوم کریس ابلهانه بود.

به گزارش خبرگزاری فارس، زین الدین زیدان سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا در نشست خبری گفت: به یک پیروزی بسیار ارزشمند دست پیدا کردیم، پیروزی شدن مقابل بارسلونا در نیوکمپ چیز کمی نیست، آن هم وقتی در بخش مهمی از بازی 10 نفره باشی و رونالدو را فقط در یک نیمه وارد زمین کنی و مودریچ را نداشته باشی!

وی ادامه داد: داور بازی، اجازه نداد یک ال کلاسیکو دربی درست و بدون نقص و عادلانه رقم بخورد، اشتباهات زیادی داشت و تلاش می کرد اشتباهاتش را با به دست آوردن دل دو طرف جبران کند. این درست نیست، او به ضرر هر دو تیم سوت زد. پنالتی روی رونالدو را نمی دانم و نظر نمی دهم اما کارت زرد معنایی نداشت، او می توانست تذکر دهد. همین.

زیدان درباره بازی برگشت نیز گفت: حاشیه امنیت داریم اما کافی نیست، بازی برگشت یعنی نیمه دوم و باید مراقب همه چیز باشیم. بارسلونا سابقه شکست دادن رئال مادرید در برنابئو را دارد، آنها از برنابئو هراسی ندارند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه: betanews.ir/n/867102

خبر فوق مربوط به رسانه فارس نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم