کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
راموس-رونالدو-هیچوقت-قصد-فریب-کسی-را-ندارد؛-پنالتی-بارسلونا-درست-نبود

وبسایت رسمی برنامه نود - رئال مادرید در دیدار رفت سوپرکاپ اسپانیا با نتیجه 3-1 بارسلونا را در نیوکمپ شکست داد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، راموس، کاپیتان مادریدی ها در پایان بازی راجع به عملکرد تیم گفت:

در این نوع بازی ها با بازیکنانی در سطوح بالا و با کیفیت، هیچوقت نمی توانید آرام باشید و شل بگیرید. از عملکرد تیم در دیداری که پای یک جام در میان است، بسیار راضی هستیم. گام مهمی در دیدار رفت برداشتیم اما هنوز تمام نشده است. این نتیجه خوبی است، اما هنوز بازی برگشت باقی مانده و هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. مهم این است که به جای نتیجه، به عملکرد تیم اشاره کنیم. اعضای گروه در دیداری که نیاز به توان جسمی بسیار بالایی داشت، خیلی سخت تلاش کردند؛ دفاع مقابل این حریف بسیار سخت بود.

اخراج کریستیانو رونالدو:

من کمی از صحنه دور بودم، اما فکر می کنم تماسی وجود داشت و او تعادلش را از دست داد، چون او هیچوقت به دنبال فریب نیست. می توانیم درخواست تجدید نظر بدهیم. اخراج بازیکنی کلیدی در ال کلاسیکو در حالیکه 10 دقیقه به پایان بازی باقی مانده و چیز های زیادی در خطر هستند، تصمیم بزرگی است و باید طور دیگری به آن نگاه کرد.

پنالتی لوئیز سوارز:

در این نوع بازی ها تنش زیادی وجود دارد، اما به نظرم پنالتی نبود. باید صحنه را دوباره ببینم و ارزیابی کنم، اما فکر نمی کنم داور بی مورد سوت زده باشد، هرچند ممکن است اشتباه کرده باشد. ما که به صحنه نزدیک بودیم، چیزی ندیدیم.

آسنسیو:

می خواهم به او تبریک بگویم، او استعداد ذاتی دارد و امیدوارم عطش خود را حفظ کند. او گل هایی به ثمر می رساند که تفاوت ها را رقم می زند. جدا از این، باید به عملکرد تیم هم اشاره کنیم. متئو کواچیچ امروز تمام توان خود را به کار گرفت چرا که وظیفه مهار مسی به عهده او بود.

1771

لینک کوتاه: betanews.ir/n/867080

خبر فوق مربوط به رسانه برنامه نود می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم