خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
نقوی حسینی گفت: بازار گوشت و مرغ به طور مطلق در دست دلالان است و اوست که قیمت ها را بالا و پایین می کند
سید حسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست های خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، درباره وضعیت نابسامان قیمت گوشت و مرغ در بازار اظهار داشت: بازار گوشت و مرغ به طور مطلق در دست دلالان است و اوست که قیمت ها را بالا و پایین می کند و مشاهده می شود که قیمت ها با وجود آنان مانند دلار لحظه ای در حال تغییر است.

وی با بیان اینکه رسالت دولت مبارزه با دلال و واسطه گر است افزود: وظیفه دولت ها مبارزه با فساد و دلالان است اما متاسفانه هیچ اقدامی جهت مبارزه با دلال در دولت تدبیر امید به عمل نیامده است. بینش مبارزه، روحیه انقلابی و عزمی راسخ می خواهد چراکه فساد در همه جای اقتصاد رخنه کرده است و نیاز به یک حرکت ملی دارد.

این نماینده درباره گرانی قیمت ها در بازار عرضه گفت: کسی که گران خرید می کند، اگر بداند که این گرانی سودش در جیب تولیدکننده می رود، به هیچ وجه ناراحت نخواهند شد. متاسفانه سود گرانی را کسانی دیگر به جیب مبارک می زنند و در این بین تولیدکننده به خاک سیاه می نشیند و مردم در گرانی رو به موت می شوند.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/867076

خبر فوق مربوط به رسانه بسیج نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم