خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:

وزارت دفاع حکومت خودمختار تایوان اعلام کرد، هواپیماهای نظامی چین دو دور مانور در اطراف این جزیره انجام دادند.

به گزارش بولتن نیوز، چین به طور فزاینده خود را مدعی اراضی مورد مناقشه در دریای چین جنوبی و شرقی می‌داند. پکن همچنین درخصوص ادعای استقلال تایوان ابراز نگرانی کرده است.

وزارت دفاع تایوان اعلام کرد، هواپیماهای حمل و نقل نظامی چین امروز (یکشنبه) در اطراف تایوان پرواز کردند.

این وزارتخانه همچنین اعلام کرد، نیروهای تایوانی این مانورها را کنترل کرده و دلیلی برای هشدار نبود.

چین هنوز هیچ اظهار نظری درخصوص این مانورها نکرده است، با این وجود نیروی هوایی چین در ماه‌های اخیر چندین مانور در اطراف تایوان و جزیره میاکو انجام داده است.

پکن هرگز استفاده از قدرت نظامی را برای تحت کنترل درآوردن تایوان منتفی ندانسته است و به تایوان درباره هرگونه حرکتی در جهت استقلال هشدار داده که پاسخ نظامی فوری درپی خواهد داشت.

--------------------------------------------------------------------------

تذکر: کاربر محترم! انتشار مطالب دیگر رسانهها از سوی پایگاه خبری تحلیلی بی‌باک لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "" یا پل ارتباطی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، منتشر گردد.

Y1399698951

------------- با کلیک بر روی لینکهای ذیل تمامی روزنامه‌های کشور را رایگان مطالعه کنید -------------

روزنامه‌های عمومی | روزنامه‌های اقتصادی | روزنامه‌های ورزشی | سایر روزنامه‌ها| هفته‌نامه و ماهنامه | نشریات استانی


لینک کوتاه: betanews.ir/n/867066

خبر فوق مربوط به رسانه بی باک نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم